Autor: marc 111

Nowy rok, to ważny okres dla większośći z nas. Przykładem jest styczeń, kojarzony studnetom z wielogodzinną nauką, tzw. przygotowaniem do „Systemu Eliminacji Studentów" zwanego dalej „Sesja". My jak co roku mamy dla Was niespodziankę na rozluźnienie atmosfery w postaci kolejnej edycji kultowego już eventu – enTrance.


 Zdajemy sobie sprawę z mocno napiętego terminu na styczeń oraz luty, stąd też poraz kolejny zdecydowaliśmy się, aby muzyka w Hali Łuczniczka ponownie rozniosła się w Marcu. Oprócz święta kobiet będziemy rownież hucznie celebrować 5. edycje Trance'owego szaleństwa w Bydgoszczy, a za konsoletą na enTrance ponownie staną młode wilki, które chcą nas niemalże pożreć ze swoimi istnie genialnymi produkcjami, pojawiającymi się każdego tygodnia w najlepszych labelach na świecie. Obok tych młodych i zdolnych DJ-ów zagra dla nas również kilku bardziej doświadczonych artystów. MDT składając ów Line-up ponownie starało się napęłnić go pozytywną energią, stąd też dużo świeżości w naszym 8. osobowym składzie 5. edycji tego wydarzenia.

Impreza enTrance jest wejściem w nową rzeczywistość otaczającego nas, czasem szarego, bądz kolorowego, nudnego lub wesołego świata. Nie zapomnijmy, że enTrance jest rówież jedną z nielicznych imprez, gdzie stawia się właśnie na „młode talenty". Przykładem jest zeszłoroczny Line-UP, czy kilkanaście debiutów, które zaliczylo swoj pierwszy „gig" w Naszym kraju grając właśnie na kujawach. Menno de Jong, Bobina, Re:Locate, Ton TB, Cliff Coenraad, Aly & Fila, Jon O'Bir, Airbase czy Manuel le Saux - to tylko kilka nazwisk, które są historią debiutów tego eventu. Każdy z nich zaprezentował się z jak najlepszej strony, tworząc razem z Wami magiczny klimat, który co roku wisi w Hali Łuczniczka podczas tego eventu. W tym roku tropem wymienionych wyżej pójdą:

Sied van Riel i Steve Mulder, do nich dołączą bardziej znani Gareth Emery, Kyau & Albert, Greg Downey, oraz część DJ-skiego składu MDT-Agency – Jay Bae, Sound Players i Fafaq.Sied to jedna z postaci o którą dopytuje się cała Polska. Mulder natomiast zachwyca nas swoimi oryginalnymi produkcjami, w końcu nie bez powodu został uznany przez Carla Coxa producentem roku 2008! Kolejny to doskonale znany wszystkim fanom Trance'u - anglik Gareth Emery i jego wyśmienite progresywne brzmienia. Kyau & Albert - Kiksu, Are You Fine, Falling Anywhere, Megashira czy Hide & Seek to odpowiednia argumentacja na pojawienie się duetu w Bydgoszczy. Na koniec Greg Downey i polscy DJ-e. Greg to kąsek dla fanatyków dobrego upliftu, natomiast co grają DJ-e z MDT doskonale wszyscy wiedzą.Bilety na te święto będą rozłożone w 3 pule. Pierwsza, promocyjna z ilością 2000 sztuk wystartuje dokładnie 29. grudnia o godzinie 18:00, a cena jej, to 49,90zł! Wejściówki tradycyjnie można zamawiać na domowej stronie MDT – http://www.mdt-agency.plZaznaczamy, że karty wstępu wysyłane będą do odbiorców po 20. stycznia 2009 roku!

Enjoy! – 7. Marca – Hala Łuczniczka, enTrance 2009!
Oficjalne timetable imprezy enTrance 2009:


 

18:00 - Otwarcie bram


19:15 - Fafaq

20:30 - Jay Bae

21:30 - Steve Mulder


22:45 - Kyau & Albert


00:00 - Gareth Emery


01:30 - Sied van Riel


02:45 - Greg Downey


04:00 - Sound Players


05:15 - Koniec imprezy


 

 

Agencja MDT przewidziała specjalną czwartą pulę biletów dostępną bezpośrednio przed imprezą. Kasy biletowe hali Łuczniczka będą otwarte już od godziny 10:00.