Autor: marc 249

Line up:

LECH GLOBAL MAIN STAGE
Above & Beyond 
Groove Armada (DJ Set)
Axwell 
Kosheen (Live) 
Junkie XL (Live)
Micky Slim
WaWa
DJ W

GODSKITCHEN TRANCE ARENA
Menno de Jong
Matt Darey 
Kyau & Albert
Joop 
Leon Bolier 
Orjan Nilsen
First State
Sebastian Sand
Second Mind
Dragon
Next DJ

RED BULL ELECTRIC HOUSE ARENA
Mark Knight 
John Dahlback 
Josh Gabriel
Martijn Ten Velden
Lucca
Inox
Andrew Sommers 
Pete Overman

DJ MAG TECHNO ARENA
Dubfire
Josh Wink
Umek
Felix Kroecher
Elmar Strathe
Carla Roca
Marcin Żyski
Peter Pain
Poziom X
DeePlay

THE SOUND OF Q-DANCE ARENA
Lady Dana
Luna 
Fausto
Balistic
Coone
Panic 
Profyler
Stephane aka Stephy
MC V 
Radial Playerz
ResQ
Cue Factor

OPEN AIR TERRACE
Aphrodite
Grooverider
DJ Hype
Breakbeat Propaganda
Switch

GLOBAL DELUXE ARENA
Adamus
Maxx
Gregory
Glasse 
Venti Otto
Christopher Gruening
Insane
Pete Overman
U-Nick
Dap

Drodzy Klubowicze!

Na pewno każdy z Was już wie, że oprócz świetnego line-upu i elektryzującej sceny głównej 6-go czerwca na Torze Poznań czeka na Was cała masa super atrakcji. Global Gathering to event, na którym nie można się nudzić nawet przez chwilę, ponieważ jest to nie tylko przestrzeń, na której w poszczególnych namiotach będą królowały różne nurty muzyczne, ale również miejsce, gdzie można się będzie zrelaksować i zabawić w rozmaity sposób!

 

Oto niektóre z atrakcji:

 
PŁATNY RODEO SYMULATOR


 

PŁATNY ZAKRĘCONY ZORBING

 

PŁATNY BUNGEE-RUN

 

 

 

PŁYTNY SURFING SYMULATOR

 
 

PŁATNA WSPINACZKA

 
 

PŁATNE SKOKI BUNGEE

 

PŁATNA JAZDA QUADAMI YAMAHA

BEZPŁATNA STREFA X-BOX

 

BEZPŁATNA STREFA MATRIX – stylizacja fryzur

Pole Speedball od Allegro 

 

Wkrótce ogłosimy główną niemuzyczną atrakcję Global Gathering oraz informacje organizacyjno-techniczne!

 

Wszyscy zapewne już z niecierpliwością wyczekujecie tegorocznej edycji Global Gathering, kiedy to powstanie zakręcone miasteczko, które już 6 czerwca eksploduje muzyką oraz całą masą atrakcji! Już dziś przygotowujcie się na szaleństwo czerwcowej nocy!

 
Bilety Standard

Bilety do nabycia na FTB.pl od 16 kwietnia do 24 maja w cenie 126 PLN.

Od 25 maja – zmiana ceny biletu.

 

Bilety VIP

Bilety VIP do nabycia do 06 czerwca w cenie 450 PLN. W dniu imprezy 500 PLN

 

Bilety dostępne będą także na Ticketpro.pl oraz w stałych punktach sprzedaży: CIM (ul. Ratajczaka 44, Poznań), RockLongLuck (ul Półwiejska 17, Poznań) oraz MSM Store (ul. Tęczowa 19a, Poznań) i Muzikanova.pl.

 

Kasy biletowe przed imprezą na Torze Poznań czynne będą od godz. 12:00

SZALEŃSTWO CZERWCOWEJ NOCY!!

NADCHODZI II EDYCJA GLOBAL GATHERING POLSKA!!

 

To już 6 czerwca!!! Na Torze Poznań odbędzie się II edycja najlepszej imprezy lata 2009 roku!! Agencja MSM Events zapewnia, że czeka nas jeszcze bardziej odjazdowy line-up, jeszcze większa moc atrakcji, niespodzianek i niezapomnianych doznań.

Brytyjski DJ Mag przyznał marce Global Gathering UK tytuł najlepszego na świecie eventu 2008 roku. Większej rekomendacji chyba nie potrzeba.

Klubowicze! Już dziś szykujcie się na jeden z największych plenerowy eventów przyszłego roku, otwierający sezon letnich festiwali!

 

I nie martwcie się! Agencja MSM Events zrobi wszystko, by poradzić sobie z kurzem, który zdecydowanie nie stanowił „głównej atrakcji” I edycji GG. Organizatorzy rozpoczęli już przygotowania, które sprawią, by kurz nie stanowił przeszkody w dobrej zabawie. Mają w tym pomóc specjalne maty ułożone w namiotach oraz zraszacze wodne ustawione na terenie festiwalu. A to nie wszystkie zmiany i udoskonalenia zaplanowane przez organizatorów, ale o tym w kolejnych newsach.

 

Tymczasem pokrótce przypomnijmy sobie ten niezapomniany, słoneczny dzień i równie pogodną czerwcową noc!

Każdy, kto przybył 7 czerwca 2008 roku na Tor Poznań, może bez wahania potwierdzić, że pierwsza polska edycja Global Gathering miała niesamowity klimat. Na scenie głównej zagrała śmietanka artystów z całego świata: Paul Thomas, GusGus (live act), Sander Kleinenberg, David Guetta, Eric Prydz, ATB i Ferry Corsten! Występy każdej z tych gwiazd na scenie głównej zapamiętali chyba wszyscy uczestnicy eventu.

 

Global Gathering to jednak nie tylko elektryzująca scena główna, to również przestrzeń, na której zostało umiejscowionych pięć odjazdowych imprezowych namiotów: Godskitchen Arena, Electric House Arena, DJ MAG Techno Arena, Masters of Hardstyle Arena, Bassline Arena oraz specjalna scena Global Lux Arena. Wielbiciele muzyki klubowej mogli poszukać miejsca, gdzie dostąpią muzycznej ekstazy, ponieważ w każdym z namiotów przez całą noc królowały poszczególne gatunki muzyczne, prezentowane przez najlepszych DJ’ów danego nurtu.

 

Global Gathering to event gdzie nie można się nudzić nawet przez chwilę. Zapierające dech w piersiach pokazy lotnicze, skoki spadochronowe, a dla pragnących z hukiem powrócić na ziemię… bungee! Po zetknięciu się z lądem, dla odprężenia: kino, body painting, stylizacja fryzur, masaż relaksacyjny. Kiedy już czujemy się wystarczająco rozluźnieni, ruszamy w poszukiwaniu dalszych wrażeń. Dajemy się porwać w wir niesamowitej zabawy, w wyjątkowym imprezowym miasteczku zbudowanym na Torze Poznań. Czekają tam na nas, m.in.: mini miasteczko telefonów komórkowych, strefa X-boxa, ostra jazda na karuzeli, lub jak kto woli, wyciskanie siódmych potów na siłomierzach.

 

Wszyscy zapewne z niecierpliwością wyczekują drugiej polskiej edycji tej imprezy. Kiedy to znów na Torze Poznań powstanie zakręcone miasteczko imprezowe z ogromną ilością atrakcji, z wielkiej sceny popłyną pierwsze bity, a pokazy ogni sztucznych rozświetlą całe poznańskie niebo.

 

Szykujcie się więc „Globalne Zgromadzenie” gigantycznych emocji i wrażeń, najlepszych DJ’ów, oszałamiających efektów świetlnych i laserowych, oraz wielu atrakcji. Jednym słowem już dziś przygotujcie się na szaleństwa czerwcowej nocy!

 
 

Pierwsza limitowana pula biletów w sprzedaży od 16 lutego 2009