Autor: abvot 24

27 czerwca, po raz siódmy w OlgaParku w Oberhausen, odbędzie się „Ruhr-in-Love”. Oczekuje się przybycia ponad 26 000 ludzi na ten festiwal – zwany tymczasowo „Rodzinnym Festiwalem sceny muzyki elektronicznej”


 


Międzynarodowa sława Ruhr-in-Love rośnie z każdym rokiem. Ogromne luksusowe, zielone pola w OlgaParku oferują przestrzeń dla większej ilości imprezowiczów i mają większe parkiety. W parku odbył się już miejscowy festiwal ogrodniczy w 1999 roku. Ruhr-in-Love organizowane jest od 2004 i z pewnością miało swój udział w zmianie ponurego wizerunku obszaru jako terenu z kopalniami węgla i fabrykami. Od tego czasu przez całe lato tańczy tu się wszędzie – przy szybach kopalnianych, domach robotników i kanałach nawadniających.





Aby upewnić się, że do OlgaParku przybędzie jak najwięcej przyjaciół muzyki elektronicznej, bilety sprzedawane są po rozsądnej cenie.


„To ogromna impreza robiona przez przyjaciół dla przyjaciół, dla nich wszystkich muzyka elektroniczna jest sprawą sercową.”





Line up:


Mixery-Square

Chris Liebing (Frankfurt), Moguai (Ruhr-Area), Felix Kröcher

(Frankfurt), Tom Novy (München), Simon Patterson (London), Kollektiv

Turmstrasse -live- (Hamburg), André Hommen (Nettetal)



Floor-LineUp:

Sven Wittekind, Arkus P., Marco Remus, Kaoz & Ewe, Torsten

Kanzler, BMG aka Brachiale Musikgestalter -live-, Krischmann &

Klingenberg, Arcane, Sutura, Razor, Man at Arms, Sorgenkint -live-,

Roland Casper, Brixton -live-, 2Junxion, Citric Acid, Tokzid -live-, Sale

Arjaan & AC i DC, Wildboyz -live-, Lissat & Voltaxx, Betty Bizarre, Marc

Forbes, DJ Preacher, Simo Flow, Sebastian Krone, Surveace, Tom Green

& Dexter, Kid Kane, Matt LuvJoy, Unknown, Adam Jaan, Thommy Li.,

Tachiones, Tiger and Dragon, K & Saly, Groovemaster K, Michael

Boenig, Klaus Bachor vs. Chris Baumann, Celektra K. vs. Fabian

Bronnert, Torty -live-, Feierstarter, The Mad Docc, DJ Care, Torsten

Saum, Dennis Beichert vs. Mary Deluxe, Boris Ochs, Timo Schön,

Frequenzkiller, Elektroschocker, Denis Walpuski, The Real Booty Babes,

Ph Elektro, De-Grees Meets Verano, Jan Wayne, DJ Woopie, Massimo,

Jagger, Courtis, Deejot Risto, Wollion, Pierce, Tom Black, Stu Patrics,

Markus Versen, Discordia, M.A.O., P.A.C.O., Schmalspurton, Flo van

Hof, kw303, Maurice, Sascha Hartmann, Vladi, Bass, Ho, Oliver Guelker,

SirCrus, Pierre LeDocteur, Steve Supreme, evenstyle, The Outside

Agency, Daisy aka Mandragore, ResQ, EBE Company, Ron, Baby Raw,

A.G.K., Braincrushers, E-Phex, E-RAYzor, Venom, Phenomenal, Ezkimo,

MC Fanatic & MC Flavour, Elmar Strathe, Juliet Sikora, August&Bachert,

Paul Pysik, Dirty D.Licious, RoB Bass, Phrell, Christian Priess, Chris de

Car, Martin Heyder, RML, Chico, Karami & Lewis, dj400, Mark Birdage,

Anthony Stardust, A. Cue, domvannik, Da Hool, Dabruck & Klein, DJ

Jewelz, Chris Fable, Pascal Dior, Martin van Laak, Alexander Machts,

Lifekiss & Hoover, Pascal Menendez, Mic LaRock, DJ Berti, Andrew

Bennett, Tom Cloud, Mario Hammer, Cyre vs. Mr. T, Bomby, Nick Tyrez,

Soulcatcher, Jennifer Snow, DJ Lido, Andretschev, Marty van Korsen,

Markus Funke & Der Ni-ls, Benno Block & Frerikson, Norbert Smuda &

Markus van Klev, Ben Green, Mike Mendez, Paytric, Patrick Pielen,

Sebastian Tarcan, ChrisVoss, Maxcherry, Bruno Dahlsen, Chris van Oz,

Danny Reebo -live-, Christian Fischer, Jack Codec -live-, Dylan Drazen,

Herr Faust, Caruso, Starsky, dasPat, Mat_h, Svenstarr, Tasso, Foolproof,Mark Netty, Jay, DJ No-Side, Niko Schwind, dr.gonZo, DJ Tonio, Packo

Gualandris, Niksson & Sivas, Arcarde Robot, Plank, Frank Sonic, L-EX,

DJ Quicksilver, DJ Pearl vs. Green, High Gain, T-Tower, E-Tec, O.Baker,

Temper, DJ TabS, DJ Nemesis, Pjeer de Breeze, Tube&Berger, Creative

Primates, René Benz, DerKaiser, Trisha & Sally, Markus Haffke, Miguel

Hernandez, Chio, Dan G., Context DJ Team, Wiley, The Bad Boys,

Stefano, Fibunacci, ChemieCana, Djane Morgain, Otox, Noah, Jan van

Damme, Plastik Funk, K-Lectra, Monochrome, Carl Benson, Gianni di

Muro, Martin Crusoe, Saschco, Frank Starr, Screaming Disco, Sven Nox,

Andre Bergmann, DJ 400, Nathalie de Bora, Swen Hutmacher, Patrick

Stixx, Chris Mindfield, Danilo Moton, 2Taktmotor, Spielkind, DJ Vipes, Bob

Morane, Raveline Allstars, Ante Perry, Mahan, Dynamodyse, FabianNoa

B2B Ceyhun Oezcinar, Interplay B2B justin leex, Marc Stage, Martin

Kaddatz, Mazee, Phil Curse, Sinclair Grau, Solid aka Risksearcher,

Vinylsurfer, ZigZag, Marc Romboy, Toby Montana, Maik van Dits, Alex

da Force feat. Chicas con Disco, Klangbausteine, Stormtrooper,

Tetrapak -live-, Boris S. -live-, The Hells Bangers, DJ Pilot, Elmo,

Waldhaus & Weichentechnikk -live-, Hooker, Jane Ephex -live-, Kitty

Hawk, Daydreamer aka Stefan Malitzig, Joe Tex, DJ Masterbeat, DJ

Substance, Tomes T, Seelentauscher, Komp-Lee-Plex aka Bass Lee &

Kompressor, Chefetage, Mike Madnezz, Finger & Kadel, Micha Moor,

Phunktjan, Bodybangers, Deniz Koyu, Dennis Sheperd, Nils König, Robin

Tonn, Werner von Lindenau, Dutch Master, Qatja S, Mystery, Pradera,

Yanni, Shogun, Dean, Twilight Forces, DeeJane Kim, Joe Nitro, Chrust,

Insiderz -live-, Rocca MC, Tobias Lüke aka O.B.I., DJ Lukas, Fernanda

Martins, AlexTB, Bucheha, GregNotill, Eto & Gab -live-, Scott Kemix, Joc

& Spy, Equinox, Ben Gala, Ben Konrad, Jay Frog, Simon Phinixx,

Phunkless, John Shurefly, The Raveboi