Autor: marc 17

Ferry Corsten ogłosił pełen line-up na impreze “Full On Ferry”, która odbędzie się w Ahoy w Rotterdamie. Chcesz wiedzieć z jakimi didżejami Ferry zagra back 2 back podczas tego wspaniałego wydarzenia?

Najwyśmienitsza impreza roku – Ferry Corsten na Full On Ferry: Masquerade – powraca w Ahoy, 17 października 2009. W ciągu ostatnich dwóch lat wydarzenie to zdobyło międzynarodowe uznanie, jako jedna z najbardziej niezwykłych i najpiękniejszych nocy w muzyce dance. Pierwsze dwie edycje zgromadziły świetne recenzje od klubowiczów i krytyków, a teraz wielu z nich powraca na kolejną odsłonę tej niezapomnianej imprezy.

W czasie widowiskowego show, światowej sławy DJ Ferry Corsten zagra spektakularny, 8-godzinny set. Jednak nie będzie sam. Bowiem ma zamiar zaprosić didżejów i artystów, którzy w ciągu ostatnich lat najbardziej mu imponowali i go inspirowali. Z każdym z nich, Ferry wykona unikalny set back-2-back.

Tego roku, na imprezie pojawią się: Marco V, holenderska gwiazda z nieustannie ewoluującą muzyką techno/trace/progressive; BT, jeden z najbardziej utalentowanych DJ/Producentów trance & progressive, który podczas występu w Holandii będzie miał swój debiut; Duderstadt, sławna, undergroundowa formacja trance, składająca się z braci Marco i Dirka z Niemiec; Suber8 & Tab, fińscy rewolucjoniści muzyki trance z głębokim, melodyjnym stylem; i ostatni, ale z pewnością nie mniej ważny, Muzikjunki, rotterdamski, podziemny fenomen house/progressive/breakbeat. Wraz z Ferrym Corstenem, zabiorą cię w muzyczną podróż, której nigdy nie zapomnisz.

Inspiracją dla Full On Ferry jest bal przebierańców. Tego roku, będzie czerpał wzorce z weneckiego karnawału z XI wieku. Zarówno artyści na scenie jak i goście, przebiorą się w tajemnicze maski i przepiękne kostiumy.

Po wydaniu swojego trzeciego albumu, Twice In A Blue Moon, podczas Full On Ferry 2008, Ferry ponownie podróżował po świecie, wioząc ze sobą wyjątkową mieszankę trance, elektro, techno i progressive i przekazując je entuzjastycznej publiczności. Ostatnio rozpoczął w Malezji koncertowe show promujące najnowszy album Twice In A Blue Moon: The Experience, które ma rozszerzyć się na cały świat. Podczas lata, Ferry zagra na wszystkich głównych festiwalach, otrzymał też zaszczyt zamknięcia sławnego festiwalu Dance Valley.

Informacje o biletach i poprzednich edycjach, znajdziecie na www.fullonferry.com

Linki:

http://www.fullonferry.com
http://www.ferrycorsten.com
http://www.twitter.com/ferrycorsten
http://www.dj-ferry-corsten.hyves.nl
http://www.myspace.com/ferrycorsten