Autor: marc 84

Wraz z SYNDICATE, organizatorzy Art Of Dance i I-Motion przyniosą prawdziwe wstrząsy na Dortmund Westfalenhalle. Jedyny niemiecki festiwal muzyki elektronicznej hard wkracza w kolejną fazę.

 

Prawdziwie piekielne Trio: hard core, hard techno i hard style, połączą siły 3 października, aby wydać prawdziwą ucztę fanom ostrzejszego techno. Zapoczątkowany w październiku 2007 festiwal, będzie rozgrywał się na 3 parkietach i zagra na nim na żywo ok. 40 didżei z kraju i zagranicy, z których każdy ma wielki wpływ na te style. Oczekuje się 10 000 gości.


Imprezy hard techno, z dziesiątkami tysięcy ludzi, mają w Holandii długą tradycję. W 2005 i 2006, holenderski organizator Art of Dance, przeniósł swoją udaną serię „Masters of Hardcore” do Niemiec. W 2007, połączył się z pochodzącą z Koblenz agencją I-Motion, co zaowocowało zakorzenieniem się hard techno w ich muzycznych imprezach w Niemczech. Pozwoliło to stworzyć pierwszy festiwal dla wszystkich ostrych styli muzyki elektronicznej i przyciągnęło do hal Wastfalenhalle w Dortmund ponad 10 000 imprezowiczów z Niemiec, Holandii, Belgii i Luksemburga. 

„Ponieważ na zeszłorocznej edycji odnieśliśmy sukces, nie możemy się doczekać kolejnej edycji. Jesteśmy pewni, że możemy uczynić ją jeszcze bardzie spektakularną tego roku, mówi Nikolaus Schar, główny dyrektor agencji I-Motion, która pracuje też przy takich imprezach jako NATURE ONE, MAYDAY i Ruhr-in-Love."Bilety dostępne od CTS, pod numerem +49 (0) 261 921 5840, w oficjalnych punktach sprzedaży i na www.syndicate-festiwal.de.

Miło jest nam poinformować iż Wortal IDANCE.pl zorganizuje wyjazd na imprezę Syndicate 2009 !

Więcej informacji wkrótce !

Line UP:

MASTERS of HARDCORE
Angerfist - live
Neophyte - live
Korsakoff
Outblast
Paul
Tommyknocker
Noize Suppressor - live
Predator
Catscan
Amnesys
DJ D
Nosferatu
Re-Style
Masters of Noise VS The Beat Controller
MC Syco

MC Tha Wather

HARDTECHNO FORCE
Dj RUSH
Sven Wittekind
Arkus P Live
Robert Natus
Day-Mar
Brahiale Musikgestalter - live
Greg Notill
Kaoz
Jane Ephex - live

HARDSTYLE PRISON
Showtek
Zatox
Noisecontrollers - live
Coone
Josh & Wesz
Weichei
Dozer
Crypsis
Dutch Master
Luna
Kold Konexion
Mc Linez