Autor: abvot 35

W pierwszym tygodniu lipca, Sensation zaprezentuje kolejną, 10 już edycję imprezy w amsterdamskiej Arenie. By uczcić jubileusz i sprostać ogromnemu zapotrzebowaniu na bilety w Holandii i za granicą, Sensation po raz pierwszy w historii odbędzie się kolejno podczas dwóch wieczorów.

 

Dlatego też goście będą mogli dokonać wyboru jednej spośród dwóch imprez. Ostatnie show, „Wicked Wonderland” będzie miało premierę 3 lipca i pierwszy odbędzie się także w następnym dniu.

Doświadczenia nocnego życia

Jak wiedzą nasi goście, 8-godzinny spektakl, przez ostatnie lata stał się międzynarodowym doświadczeniem nocnego życia, z występami, muzyką, pokazami akrobatycznymi, tancerzami i fajerwerkami. Tegoroczne show, będzie nie tylko bardziej spektakularne, ale zapewni także niezapomniany weekend.

Podróż

Z powodu ogromnego międzynarodowego zainteresowania, Sensation po raz pierwszy zorganizuje zakwaterowanie w hotelach. Tak więc, oprócz wstępu na Sensation, będziecie mogli zdecydować się na zakwaterowanie w hotelach, od zwykłych do super-ekskluzywnych z transportem do Areny. Ponadto, pakiet ten możesz zostać poszerzony również o luksusowy obiad i stylową limuzynę. Poza komfortem i luksusem, Sensation oferuje możliwość zamówienia całości na dwa tygodnie przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży.

Crystal

W ostatnich latach pojawiła się nie tylko możliwość wyboru zwykłych lub ekskluzywnych biletów, ale także zarezerwowania stolika. Dla żądnych więcej imprezowiczów, Sensation proponuje Crystal. Poza przeznaczoną tylko dla ciebie strefą i obsługą, możesz wybierać z szerokiego asortymentu świetnych dodatków: od odwiezienia do hotelu do wspaniałego masażu podczas Sensation. Z powodu ekskluzywnego charakteru, opcja Crystal będzie dostępna tylko dla posiadaczy specjalnych zaproszeń.

Sprzedaż biletów

Z powodu bezprecedensowego ogromu zainteresowania biletami, Sensation zarezerwowało pewną ilość biletów wyłącznie dla gości zza granicy. Oczywiście będą one dostępne także dla Duńczyków.

11 marca > rozpoczęcie sprzedaży pakietu z hotelem + wejściówek na www.sensation.com

18 marca > rozpoczęcie międzynarodowej sprzedaży biletów na www.sensation.com

28 marca > rozpoczęcie krajowej sprzedaży biletów na www.ticketonline.nl

Najnowsze show, będzie związane z występami na amsterdamskiej Arenie w dniach 3, 4 lipca. Do głównych artystów należą:


Fedde Le Grand

Sebastian Ingrosso (sprawdź jego video na YouTube!)
Sander van Doorn
Erick E

 

Wicked Wonderland jest bliżej i bliżej, pozostały tylko 3 tygodnie do światowej premiery w piątek 3 lipca. Miło jest nam zaprezentować artystów sceny Deluxe dwudniowej imprezy!

Piątek 3 lipca
Olivier Weiter
Philip Young
de Man Zonder Schaduw
Mehdi Deyes
Emerson Todd
Bjorn Wolf
Goldfish live
Hardwell
DJ Ruckus
Sunnery James & Ryan Marciano

Sobota 4 lipca
Olivier Weiter
Philip Young
de Man Zonder Schaduw
Mehdi Deyes
Emerson Todd
Bjorn Wolf
Mike Sheridan
Hardwell
Afrojack
Wouter de Moor