Autor: abvot 2

Love Family Park to idealne miejsce by połączyć to wszystko. Od początków w 1995 roku, festiwal jednoczy najlepszych DJ`s i Live Act`s muzyki elektronicznej, wspieranych przez ponad 15 000 entuzjastycznych imprezowiczów.


Wraz z najlepszą muzyką i fantastycznym brzmieniem, Love Family Park daje odrobinę magii okraszonej słonecznym pocałunkiem. Podsumowaniem tego niekończącego się dnia jest specjalne after party w słynnym Cocoon Club Sven Väth’s we Frankfurcie.

Przy okazji tegorocznej edycji zaprezentujemy dwa niesamowite live act`s, specjalnie dla Was. Legendarni Underworld zagrają na jedynym tego lata festiwalu w Niemczech, a wraz z Deichkind doświadczycie szalonej zabawy z jedyną niemiecką taneczną supergrupą!

Nie zabraknie także "szamana" Ricardo Villalobosa, Luciano oraz Loco dice. Nie małe emocje wzbudzą także występ Extrawelt, a Wisienką na torcie będzie wspólne live show A Critical Mass, czyli Henrik Schwarz, Ame, Dixon.

Hanau leży jedyne 40 min drogi od Lotniska Międzynarodowego we Frankfurcie n/Mennem, w centralnych Niemczech.

Cena biletów: 33 EUR w przedsprzedaży i 39 EUR w dniu imprezy.
Tak jak dotychczas, oficjalnym partnerem organizatorów imprezy (Cosmopop) w Polsce, będzie agencja Substanz.art. Za naszym pośrednictwem będzie można zakupić bilety na to wspaniałe wydarzenie. Pełne info na stronie www.substanzart.com/lovefamilypark niebawem!


LINE-UP:

DJ`S:
Sven Vath
Ricardo Villalobos
Turntablerocker
Loco Dice
Luciano
Wighnomy Brothers
Karotte
Marco Carola
Magda
Cassy
Toni Rios
Frank Lorber

LIVE:
Underworld
Deichkind
Extrawelt
A Critical Mass - Henrik Schwarz, Ame, Dixon

 

Za pośrednictwem agencji Substanz.art można dokonać zakupu biletu uprawniającego do wejścia na tegoroczną, czternastą edycję imprezy Love Family Park, która odbędzie się 5 lipca w uroczym parku w Hanau blisko Frankfurtu. To drugi raz kiedy zajmujemy się dystrybucją ticketów na ten event.
Sprzedaż rusza 26 maja, tego dnia zaczynamy przyjmować zamówienia. Wysyłka biletów będzie realizowana na bieżąco. Zakup biletów za pośrednictwem agencji Substanz.art to komfortowe i tańsze (!) rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wybierają się na ten wspaniały event, gdyż wejściówka zakupiona w dniu imprezy będzie kosztowała 39 EUR (około 176 PLN).

Cena biletu:

Koszt zakupu biletu za naszym pośrednictwem będzie kształtował się następująco:

156 PLN (koszt biletu) + 3,65 PLN (koszt przesyłki biletu za pośrednictwem Poczty Polskiej – przesyłka polecona, priorytetowa) = 159,65 PLN

 

W związku z niepewną sytuacją rynkową, a co za tym idzie możliwością sporych wahań kursu Euro, wprowadziliśmy również możliwość opłacenia biletu bezpośrednio w tej właśnie walucie. Agencja Substanz.art uruchomiła konto walutowe na które będzie można wpłacić wartość biletu czyli 33 EUR.

Koszt zakupu biletu dla korzystających z konta walutowego będzie kształtował się następująco:

33 EUR (koszt biletu) + 1 EUR (koszt przesyłki biletu za pośrednictwem Poczty Polskiej – przesyłka polecona, priorytetowa) = 34 EUR

Korzystając z tego rozwiązania unikniecie opłaty wliczonej w koszt zakupu biletu w PLN związanej z ryzykiem kursowym waluty.

 

UWAGA: w przypadku drastycznych wahań kursu waluty EUR, agencja Substanz.art zastrzega sobie możliwość zmiany ceny biletów wyrażonej w PLN!

 

WAŻNE: Istnieje możliwość wysyłki biletów za pośrednictwem kuriera. W takim przypadku proszę o kontakt przed złożeniem zamówienia. Aczkolwiek, jak do tej pory, wszystkie bilety które zostały wysłane w przeciągu 2 ostatnich lat dotarły do swoich adresatów J

Procedura sprzedaży:

Sprzedaż odbywać się będzie na zasadzie przedpłaty.
Zamawiający otrzyma bilet drogą pocztową, po wpłacie na konto w/w kwoty. W tytule przelewu należy podać dane personalne i adresowe osoby zamawiającej oraz ilość zamawianych biletów.
W celu potwierdzenia zamówienia konieczne będzie również wysłanie maila z danymi zamawiającego (te same co w tytule przelewu) oraz informacją dotyczącą waluty w której została uregulowana należność na adres:
rafal.caly@substanzart.com
Na tej podstawie zamówienie zostanie zrealizowane.

Numery kont oraz dane niezbędne do realizacji przelewu:
1.) Konto PLN:

10 2490 0005 0000 4000 5482 5425

Alior Bank
Rafał Cały

ul. Malczewskiego 14/46

Bielsko-Biała 43-300

 
2.) Konto EUR:

90 1160 2202 0000 0001 2872 3810

BANK Millennium SA

Rafał Cały

ul. Malczewskiego 14/46

Bielsko-Biała 43-300

WAŻNE: Wpłaty walutowe powinny być dokonywane w oddziałach banku Millennium SA – lokalizacja placówek znajduje się na stronie internetowej banku - http://www.millenet.pl/placowki_bankomaty/ . Jest to ważna wskazówka gdyż niektóre banki wpłaty i przelewy realizowane w walucie obcej traktują jako przelew zagraniczny za który pobierana jest prowizja. Prowizją często obciążane jest także konto beneficjenta (adresata, w tym przypadku agencji Substanz.art) i jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane. Oczywiście w takim wypadku powiadomimy mailowo zamawiającego o niedopłacie i zależnie od jego dyspozycji:

- albo zwrócimy pieniądze wpłacającemu (wpłata zostanie dokonana na podane konto PLN)

- albo poprosimy o uregulowanie brakującej sumy.W przypadku jakichkolwiek problemów lub pytań dotyczących zamówień, pisz:
info@substanzart.com


Wśród osób, które zakupią bilet na tegoroczną edycję imprezy Love Family Park za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art rozlosujemy t-shirty związane z imprezą.


Regulamin sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art:
§ 1.
Obsługą sprzedaży biletów za pośrednictwem agencji bookingowej Substanz.art zajmuje się jej manager - Rafał Cały zameldowany w Bielsku-Białej 43-300, ul. Malczewskiego 14/46, NIP 547-205-77-02.

§ 2.
Sprzedaż odbywa się wyłącznie w oparciu o stosowne umowy, zawarte z organizatorami imprez.

§ 3.
Sprzedaż odbywa się na zasadach przedpłaty. Tzn. w celu zakupienia biletu, należy stosować się do ustalonej procedury. Po wpłynięciu środków na konto agencji bookingowej Substanz.art bilet w formie elektronicznej jest wysyłany na podany przez kupującego adres mailowy.

§ 4.
Szczegółowe informacje na temat sprzedaży biletów na poszczególne imprezy publikowane są w procedurze zakupu.

§ 5.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za odwołanie imprezy. W takim przypadku zwroty pieniędzy realizuje organizator imprezy, chyba, że zostanie to inaczej uregulowane odrębną umową.

§ 6.
Agencja bookingowa Substanz.art nie ponosi odpowiedzialności za organizację imprez, na które sprzedawane są bilety. Wszelkie uwagi i reklamacje dotyczące organizacji imprez należy kierować do organizatorów.