Autor: abvot 61

Dla wszystkich fanów jednego z najbardziej rozpoznawalnych dj'ów świata - DJ TIESTO! Agencja MSM Events ma niespodziankę, już 16-go lipca 2009 w oryginalnej lokalizacji, jaką jest CENTRUM STOCZNIA GDAŃSKA odbędzie się fantastyczny event z udziałem TIESTO!

Nie bez powodu nasza agencja wybrała to miejsce! W ten sposób pragniemy nieoficjalnie włączyć świat klubowy do świętowania 20 rocznicy nowej Polski! Z pewnością będzie to niesamowite przeżycie dla wszystkich uczestników także ze względu na niewielką odległość między dj’em a publicznością.

 

To właśnie na terenie Stoczni Gdańskiej w 1980 roku powstał, dziesięciomilionowy ruch społeczny związany z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym „Solidarność”, który po dziewięciu latach pokojowej walki doprowadził do upadku komunizmu w Polsce. Stocznia Gdańska była początkiem usuwania podziału, jaki istniał w naszym kraju i zaczątkiem nowego porządku w Europie.


 

Dzięki wydarzeniom z przed dwudziestu lat, dziś polscy Klubowicze mogą uczestniczyć w wielu wspaniałych eventach! Dlatego też nasza agencja zaprasza na Tiesto by świętować wolność, którą zawdzięczamy naszym rodakom.

 

Mamy nadzieję, że nie możecie doczekać się magicznej daty 16 lipca równie bardzo jak my!

Sied van Riel towarzyszy Tiesto 16-go lipca w Centrum Stocznia Gdańska!

Agencja MSM Events informuje swoich wiernych klubowiczów, że dj’em towarzyszącym Tiesto 16-go lipca 2009, na evencie w Centrum Stocznia Gdańska, będzie Sied van Riel z Holandii!

 
 
Impreza jest przewidziana od godz. 20:00 do 6:00 rano.
Wkrótce poinformujemy o polskich dj’ach.
 

Ograniczona promocyjna pula biletów dostępna będzie 11 Maja od godz.21:00 w bileterii FTB.PL

Już wkrótce konkurs z darmowymi biletemi ! Zapraszamy!

LINE UP:
- TIESTO
- Sied van Riel
- Adamus
- Second Mind
- Venti Otto