Autor: abvot 122

Tłumy ubrane całkowicie na biało, występy DJ’ów światowej klasy, akrobatyczne tańce, płomienie wybuchające ze sceny, fontanny tryskające w rytm muzyki i parady karnawałowe przecinające tłum, a to wszystko dopełnione najnowocześniejszymi pokazami świetlnymi, laserami i sztucznymi ogniami. Zapierający dech w piersiach „Ocean Bieli”.

Oto imponujący obraz, który na długo utkwił w pamięci wielu klubowiczów mających niepowtarzalną przyjemność uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu w Hali Stulecia w 2008 roku.

 


Konsekwentnie, z roku na rok, Sensation przechodzi ewolucję w kierunku innowacji pod względem zarówno muzycznym jak i produkcyjnym. Tegoroczny show „Wicked Wonderland” to zmysłowa przygoda w krainie fantazji inspirowana klasyką Lewisa Carrolla, która podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej, kreując niezmierzoną podróż pełną zaczarowanych sekretów i niespodzianek.

 

Po długich rozmowach i negocjacjach z naszymi partnerami z Holandii udało się osiągnąć kompromis, dzięki czemu kontrakt Sensation Polska 2009 został podpisany. Oznacza to, że 3 października tego roku we Wrocławiu, tradycyjnie już  w Hali Stulecia, otrzymacie kolejną szansę przeżycia niezapomnianej przygody, tym razem przenosząc się do muzycznej Krainy Czarów!

 

Polscy klubowicze (zaraz po Holendrach) po raz kolejny będą pierwszymi, którym zostanie zaprezentowany nowy show Sensation „Wicked Wonderland”! Należy zaznaczyć, że Polacy jako pierwsi samodzielnie podjęli się organizacji tego eventu poza Holandią, Belgią i Niemcami.

 

Kolejną dobrą wiadomością jest fakt, że agencji MSM Events udało się przekonać naszych holenderskich partnerów z ID&T, aby polska przygoda z Sensation nie została skrócona o godzinę, tak jak ma to miejsce w innych państwach, dzięki czemu już 3 października w Hali Stulecia wystąpi pięciu zagranicznych artystów oraz jeden polski! Oczywiście nie zabraknie również nieodłącznego elementu Sensation - Megamix 2009. Dominującymi gatunkami muzycznymi podczas 4 edycji Sensation Polska będą house i trance. Już wkrótce nasza agencja ogłosi pełen niepowtarzalny line-up, który z pewnością zadowoli wielu Klubowiczów.

 

Nie jest żadną tajemnicą, że polska cena biletów będzie bardzo zbliżona do cen, które obowiązywały w innych krajach naszego regionu pomimo tego, że Sensation Polska odbywa się w najmniejszej hali całego tournee Sensation. Podwyżka cen biletów w krajach z poza strefy Euro w tym również w Polsce związana jest z bardzo wysokim kursem tej waluty. Koszty licencji, honoraria artystów, produkcji, organizacji, rozliczane są w Euro. Ponadto budżety sponsorskie są uboższe niż w latach poprzednich, więc podwyżka ceny była nieunikniona.

Mamy jednak nadzieję, że pomimo podwyżki cen biletów Sensation Polska będzie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem tak jak rosyjska, czeska oraz węgierska edycja imprezy, gdzie wszystkie bilety zostały wyprzedane.

 

Jak wspominaliśmy już wielokrotnie, powstał projekt przeniesienia Sensation do dużo większej i tym samym nowocześniejszej hali w Łodzi. Jednakże, uzależnione jest to znacząco od powodzenia tegorocznego show i koniunktury jaka będzie panować na rynku klubowym.

 

Już dziś możemy powiedzieć, że będą cztery pule biletów. Pierwsza pula w cenie 189 zł.

Początek sprzedaży biletów na Sensation Polska 2009 już w najbliższy czwartek 25 czerwca o godzinie 20.00 w bileterii FTB.

 

Więcej szczegółów możecie spodziewać się niebawem,. Wypatrujcie zatem z niecierpliwością kolejnych wiadomości o tegorocznym Sensation!

 
UWAGA!!!

Już w poniedziałek na ftb.pl pojawi się konkurs, którego nagrodą będzie wyjazd na niepowtarzalne wydarzenie czyli kolejną holenderską edycja Sensation w Amsterdamie, natomiast Wortal IDANCE.pl na miesiąc przed wydarzeniem rozlosuje darmowe zaproszenia na POLSKA edycję Sensation !

Zapraszamy!