Autor: abvot 52

 

Informacja, którą dziś podajemy może być małym zamieszaniem dla fanów elektronicznych bitów. Ostatnio po wielu rozmowach organizacyjnych, doszliśmy do porozumienia z szefostwem hali Łuczniczka w Bydgoszczy.

Z racji rezygnacji z terminu mikołajkowego, ostateczne nasze ustalenia wiążą się z organizacją drugiej edycji enHouse. Impreza odbędzie się w II dzień świąt Bożego Narodzenia.

Święta to niezwykły i wyjątkowy okres jaki spędzamy z rodzinami w naszych domach. Lecz jak każdy wie, drugi dzień świąt jest tym dniem kiedy z radością zrzucimy te nadmiary kilogramów jakie przyszły z pierwszym blaskiem gwiazdy. Pozytywnie naładowany energią świąteczną będzie również line-up, który dla Was przygotowujemy. Ale o pierwszych prezentach poniżej..

Pierwszymi artystami, które otworzą line-up imprezy jest - szwedzki duet Dada Life.
"Miłośnicy dobrego electro-house'u z poczuciem humoru zapewne pamiętają numer "Great Fashionasta Swindle", który podbijał parkiety dwa lata temu. Duet Dada Life niedawno wydał swoją długogrającą płytę" - Tak zapowiedział "Just Do The Dada" - pierwszy album szwedów polski Dj Magazine

 

Line-up:
Dada Life
Ned Shepard
Filthy Rich
James Harcourt
Kid Massive
Double U & SS
Toxic Noiz
Cez Are Kane

 


Młodsza siostra enTrance - enHouse - odbyła się zeszłego roku w noc andrzejkową. Jej sukces sprawił, że organizatorzy postanowili ponownie zaatakować wielbicieli mrocznych, funkowych, progresywnych, technicznych i wesołych brzmień muzyki house.

W tym roku prawdopodobnie chętnych będzie jeszcze więcej z uwagi na lineup, który kompletuje organizator - MDT-Agency. Drodzy klubowicze. Druga edycja house'owego świeta już w grudniu.

Więcej szczegółów już niebawem.

Music Defeats Time