Autor: abvot 31

Już 28 listopada 2009, po dwóch latach przerwy, ATB powraca ze swoim projektem „ATB in Concert”. To już IV edycja tego niesamowitego eventu muzycznego w Poznaniu!!! Ostatni raz event ten gościł w Polsce w listopadzie 2007 roku.


Już dzisiaj możemy Wam powiedzieć, że na to długo oczekiwane i wspaniałe show zostanie zaprojektowana zupełnie nowa scena, oprawa świetlna oraz wyjątkowa scenografia. Nowością będzie także występ nie jednego, a trzech (!) wokalistów, którzy użyczają swojego głosu do produkcji ATB. Kolejną nowością jest też większa ilość ludzi z teamu ATB, którzy dbać będą o odpowiednie światło oraz dźwięk w czasie show. Czeka nas zatem kolejny wielki event z udziałem jednego z najpopularniejszych Dj’ów świata! Jesteśmy przekonani, że każdy z Was już wie gdzie spędzi tę szaloną andrzejkową noc 28 listopada.


„ATB in Concert” promować będzie jego najnowszy album „Future Memories”, który światło dzienne ujrzał 1 maja 2009 roku. Sam Andre przyznaje, że musiał naprawdę wiele podróżować podczas tworzenia najnowszego albumu, co dodatkowo inspirowało go do tworzenia nowych kawałków. Tym razem starał się realizować nowe pomysły co przyniosło efekty i jak stwierdza, ten album różni się od poprzednich (bardzo dużo czasu poświęcił stronie instrumentalnej).


ATB in Concert 2009 - Spot TV 30" from RMVISION on Vimeo.