Autor: abvot 26

W 2008 roku 30 000 gości z 44 krajów świętowało Sylwestra tańcząc całą noc na Sensation, w niemieckiej stolicy mody, Dusseldorfie.

Zeszłoroczny show został wybrany przez publiczność na „Najlepsze Wydarzenie Nowego Stylu” 2008 roku i otrzymał nagrodę Live Entertainment – najbardziej prestiżową nagrodę w Niemczech na polu rozrywki.

 

Ostatniego lipca w Amsterdamie miała miejsce premiera nowej imprezy z tematem przewodnim „Wicked Wonderland”. Dwie noce zabawy pod rząd zgromadziły prawie 80 000 zachwyconych osób.

Tego grudnia, w „Wicked Wonderland” zmieni się arena ESPIRIT, dzięki czemu Sensation będzie mogło zaoferować idealny sposób na spędzenie Sylwestra podczas wspólnej zabawy z przyjaciółmi.

 

Podczas imprezy uczestnicy przejdą przez magiczne drzwi i zostaną zabrani w pełną doznań podróż przez świat, gdzie fantastyka staje się rzeczywistością i ujawnia się twoja prawdziwa osobowość. Więcej o tym, co znajdziecie za sekretnymi drzwiami, zostanie ujawnione na www.sensation.com/de w nadchodzących tygodniach.

Sensation wystartuje z nową opcją dla VIPów na Wicked Wonderland w Amsterdamie: CRYSTAL.

Crystal to specjalne, wytworne miejsce, przeznaczone tylko dla VIPów. Dająci możliwość doświadczenia Sensation „zza kulis”. Przy jednym stole zasiądzie 10 osób, które zostaną zapoatrzone w same luksusy; darmowe butelki szampana, przekąski typu finger food, wyjątkowe występy i niezwykła pozycja widokowa na główne show. Możesz także wybierać spośród wielu dodatków, jak limuzyny czy osobisty stylista dla uzyskania perfekcyjnego, białego stroju. Drużyna Crystal się tym zajmie. Miejsca dla VIPów są przeznaczone tylko dla osób, które chcą bawić się w wielkim stylu!

 

Pakiety podróży

Sensation oferuje również ekskluzywną obsługę podróży. Istnieją różne dostępne opcje, jak przed-imprezowy obiad, profesjonalny make-up, a nawet osobiste DVD z imprezy.

Bilety na Sensation Germany NYE, można kupować od soboty, 26 września, od godziny 10.00 (czasu CET) na www.eventim.de oraz www.ticketoline.nl. Bilety zwykłe kosztują 69 Euro plus cena rezerwacji, a specjalne 150 Euro plus cena rezerwacji.

Pakiety podróżny można nabyć od 7 września. Będzie to pierwsza możliwość otrzymania biletów, niemal trzy tygodnie przed oficjalnym rozpoczęciem sprzedaży.