Autor: wrc88 25

Będąc jeszcze pod wpływem adrenaliny wytworzonej podczas ElectroCity pragniemy przedstawić Wam nasze kolejne dzieło.  Produkcja, którą chcemy Was zainteresować odnosi się bezpośrednio do klimatów panujących na scenie „Fly With Me” lubiąskiego klasztoru.

 

 Jako najbardziej j odpowiednie miejsce dla tego wydarzenia wybraliśmy największą w Polsce hale zdjęciową, należącą do Wrocławskiej Wytwórni Filmów Fabularnych. Właśnie w tym miejscu nakręcono ponad 400 filmów a dzieła swe tworzyli między innymi Krzysztof Kieślowski, Roman Polański czy Andrzej Wajda.

 

 

Lokalizacja  ta pozwoli na zrealizowanie naszych misternych planów -  jak zwykle doskonała , profesjonalna oprawa, jak zwykle pierwszoligowi artyści, a wszystko to już 17 października.  

 

 

Line up:

DJ RUSH            
BEN SIMS           
MARCO REMUS  
HARDY HARD
LUCCA
KAMI LEE            
POZIOM X
ALAN WHITE
CHRIS IN
MARCO SAVILLE
ADAM THE GREAT        
MARC LUCAS aka V_Valdi      
LUKASH ANDEGO     
MINDFUCKERS      
SETSEY aka EXECUTOR     
TEDDROX 

 

Dj Rush – Sounds Of Electrocity – bilety

Artykuł ten będzie zbędny tym, którzy 14 sierpnia 2008 roku o godzinie 3.30  byli na scenie FLY WITH ME lubiąskiego klasztoru. Właśnie wtedy zaczynał swojego seta dj Rush. Kilkusetletnie mury zatrzęsły się w swych podwalinach – publiczność wrzała – oni wiedzieli co ich czeka. Długo przekonywaliśmy tego renomowanego artystę aby zagrał na dużej polskiej imprezie – udało się – właśnie Electrocity było pierwszym eventem na którym zobaczyliśmy set tego artysty w naszym kraju.

 

Nadchodzi kolejne spotkanie z tym człowiekiem! Dlaczego właśnie on?? Zapoznajcie się z tym, co o nim sądzą fachowcy z branży:

DJ Rush to człowiek, który nie przejmuje się tym, jak gra DJ przed nim, ani co będzie serwował DJ po nim. On wie, że jego fani nie oczekują wstępu czy rozgrzewki, że przybywają na jego występy po określony rodzaj wrażeń. Bardzo szybkiej i bardzo ostrej muzyki techno na świecie jest bardzo dużo, ale to Rush od wielu lat uważany jest za gościa, który potrafi wybrać najlepsze numery na planecie. Najlepsze czyli w tym przypadku najbardziej bezkompromisowe, najbardziej miażdżące i zapadające w pamięć. Jest jak gość z kilkoma karabinami naraz, siejący popłoch i niszczący wszystko na swojej drodze.

 

Marcin Żyski – redaktor naczelny djMag Polska

Dj RUSH to postać juz legendarna. Klubowicze po raz pierwszy mogli zetknąć sie z nim w Polsce, podczas organizowanych licznie techno-party jakieś 8/10 lat temu. Pamiętam imprezy z RUSH’em w warszawskiej Lokomotywie, w jaworzanskim klubie Kanty, czy innych podobnych, surowych wystrojowo klubach. Owe imprezy, zawsze cieszyły sie doskonała frekwencja, a sam RUSH z nieschodzącym uśmiechem na twarzy, wyciskał z ludzi 7’me poty!
Liczba jego fanów ciągle rosła, głównie za sprawa unikalnego stylu (polaczenie mocnego techno z charakterystycznymi wokalami) , który prezentuje. Ten sympatyczny Amerykanin pochodzący z Chicago (mieszkający od jakiegoś czasu w Niemczech), dał sie poznać i polubić do tego stopnia, ze promotorzy większych eventow zwrócili na niego uwagę.
Występy na Loveparade, Mayday, Nature One, czy Electrocity (PL) to miejsca, gdzie Major czuje sie najlepiej! Teraz będziemy mieli okazje posłuchać go znowu na imprezie, gdzie towarzyszył mu będzie równie mocny brzmieniowo – Marco Remus!
Życzę Wam i sobie doskonalej zabawy i do zobaczenia!  

Marcin Zajac aka Poziom-X – producent 4fun.tv

 
 

Rush to również klasyczne produkcje, które dorobiły się setek wersji i remiksów. Kto z nas nie zna np. „Get on up” ?

Całość twórczości Rush’a jest bardzo charakterystyczna, zdecydowanie skierowana na parkiet a nie do słuchania w domu, rytmy i wokale z łatwością rozpoznawane przez fanów pozwoliły na określenie tego stylu jako Chicago techno. Równie wyrazisty jest styl setów Rusha. Można je określić jako masywne, bezkompromisowe, z pędzącą rytmiką. Dj Rush nie bawi się w jakieś ostrożne rozkręcanie publiki. Z demonicznym uśmiechem na twarzy od razu uderza ciężkim dźwiękiem a potem nie daje nawet chwili odpoczynku, tańczących potrafi doprowadzić do kompletnego szaleństwa.

 

Serdecznie zapraszamy na pełnego energii seta tego wykonawcy już 17 października do Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu. Ta wyjątkowo wyrazista indywidualność, sceny techno/house będzie współtwórcą spektaklu - Sounds od ElectroCity.

Bilety w cenie od 55 złotych dostępne w sklepie producenta imprezy 1408.pl ,portalu FTB.pl  już od 25 sierpnia.