Autor: abvot 14

Sensation wraca do Danii, a Wicked Wonderland ponownie przejmuje stadion PARKEN w Kopenhadze. Data do zaznaczenia w kalendarzu? Sobota, 31 października! Chcecie się dowiedzieć, kto będzie odpowiedzialny za muzykę?

MORTEN BREUM
ERICK E
AXWELL
MR. WHITE
SEBASTIAN INGROSSO
TOCADISCO

MORTEN BREUM

Morten Breum jest bez wątpienia jedną z najjaśniej świecących giwazd, a jego zadaniem będzie otworzenie pierwszych drzwi wiodących na Wicked Wonderland w Kopenhadze! Jako ulubieniec skandynawskich klubowiczów, szybko wspina się po didżejskiej drabinie kariery. Tego roku, wystąpił na głównych, światowych imprezach, w Los Angeles, Buenos Aires i Norwegii. Beat za beatem, impreza za imprezą – Morten zawsze dostarcza tego, za co jest lubiany. A to wystarczający powód, dlaczego został wybrany na prowadzącego do świata, znanego jako Wicked Wonderland!

ERICK E

Jeden z prawdziwych ojców chrzestnych house, szybko stał się faworytem Sensation. Brazylia, Madryt i Amsterdam, to tylko kilka edycji tej imprezy, gdzie znalazł się w czołówce line-upu. W Kopenhadze znów odda energetyczny występ z najlepszymi kawałkami, ale najważniejsze jest to, że wraz ze swoją muzyczną pasją ożywi wasze dusze. Dołącznie do niego na wyjątkowo przyjemnym spacerze przez drugi rozdział Wicked Wonderland i kontynuujcie swą hipnotyzującą podróż przez granice nowoczesnego, bajkowego klubowego życia. Więcej info na www.ericke.com

AXWELL

Axwell to uosobienie współczesnej muzyki elektronicznej. Niezwykłe podkłady talentu, niekończąca się determinacja i maksymalna pasja pozwalają wciąż zadziwiać słuchaczy kolejnymi remixami. Nie ma się co dziwić, że znalazł się wśród elity muzyki dance. Po udanym roku 2008, 2009 wygląda jeszcze lepiej: w jego skład wchodzi pobyt na Ibizie w Pacha, jako członek Swedish House Mafia, sukcesywne współprace z takimi artystami jak David Guetta, Laidback Luke & Dirty South, utwory z własną marką Axtone, trafiające na szczyty list przebojów i występ na Sensation na Węgrzech – a to tylko wierzchołek góry lodowej. Możecie być pewni, że w Kopenhadze ukaże się jaki idealny kapitan, nawigujący w kierunku najwyższych szczytów. Przygotujcie się i zapnijcie pasy!

Więcej info: http://www.axwell.co.uk/
 http://www.myspace.com/axwell

MR. WHITE

Mr. White to ktoś więcej niż kolejny gość Wicked Wonderland. Mimo tajemniczej osobowości, jego muzyka jest zupełnie inna! Głębokie, łatwo wpadające w ucho rytmy będą jednym z najgoręcej witanych elementów na imprezie i pojawią się wraz z wszelkimi audio-wizualnymi dobrodziejstwami, jakimi hipnotyzował nas na pierwszych Wicked Wonderland – ta muzyka sprawi, że twoja głowa będzie nieustannie podskakiwać, a ciało i stopy poruszać na wszystkie strony. Spotkajcie go jako zamaskowanego bojownika, zabierającego w odmienne muzyczne światy z ciepłem i melodyjnością, w rozkoszne krajobrazy radości!

SEBASTIAN INGROSSO

Sebastian Ingrosso to bez wątpienia jeden z najlepszych producentów/DJów 2009 roku. Jego ścieżki w własnej marce Refune Records, wypełniają kluby na całym świecie, on sam występuje w wielu miejscach globu i dlatego też z dumą zapraszamy go do grona „Kapitanów Wicked Wonderland”! Któż mógłby zapomnieć jego hołd dla Michaela Jacksona w Amsterdamie? Lub jak tworzy prawdziwą sztukę na środku sceny podczas Sensation? Sebastian w tym roku okupował tylko główne sceny i nie ma zamiaru oddać swojej pozycji. W Kopenhadze będzie dowodził po raz kolejny i w swoim własnym stylu przyniesie to, co wszyscy kochamy: pełną energii, niekończącą się interakcję z ludźmi. Lepiej być nie może!

Więcej info: www.myspace.com/sebastianingrosso
http://www.refune.com/ 

TOCADISCO

Tocadisco zawsze był kimś więcej niż „tylko DJem”. Zaangażował się w muzykę już w wieku 10 lat i zawsze miał geny artysty. Toca zaczął być DJem i producentem muzyki elektronicznej 15 lat temu. Pisał piosenki dla Davida Guetty, produkował remixy dla Tiga, Booka Shade & MANDY, Pet Shop Boys, New Order, Deep Disk, Moby’ego, by wymienić tylko kilku… stworzył też niezliczoną ilość własnych produkcji i piosenek, grając na różnych instrumentach i mając za pasem już kilku albumów autorskich. Jako DJ, zawsze szukał styczności z ludźmi… jako showmaker… impreza jest dla niego udana, gdy ktoś wróci do domu szczęśliwy, mokry od tańca i nigdy nie zapomni tej nocy…; ta szycha house wyciśnie z was ostatnie skrawki energii, aż Wicked Wonderland dobiegnie końca. Cóż więcej można chcieć?

Wymienieni artyści będą was kusili swoimi seksownymi, wysublimowanymi dźwiękami, aż wasze zmysły nasycą się widokami i odgłosami nowego show Sensation – „Wicked Wonderland” rozpocznie swoją światową podróż.

WICKED WONDERLAND

Dzięki połączeniu występów didżejskich z zapierającym dech w piersiach tańcem akrobatycznym, dekoracjami i pirotechniką, Sensation wyewoluowało do rangi widowiskowego wydarzenia o międzynarodowym znaczeniu. Każdego roku audio-wizualny nastrój jest dyktowany nowym tematem przewodnim, który jest najpierw prezentowany w Amsterdamie i przenosi się do kolejnych miast na całym świecie. Jest to festiwal muzyki, kolorów i światła, a sprawia tym większe wrażenie dzięki powszechnie znanej zasadzie – wszyscy ubierają się na biało. Zwyczaj ten panuje od lata 2000 roku, kiedy to w duchowym centrum imprezy, na amsterdamskiej Arenie, odbyła się pierwsza edycja z Tiesto, Svenem Vath i Carlem Cox. Od tego czasu Sensation doświadczyło już ponad pół miliona klubowiczów z całego globu i wielu didżejów. Muzyka rozciągała się od electro Davida Guetty do minimal techno Richiego Hawtina i tętniącego house Ericka Morillo.

Sensation skupia się głównie na muzyce nowoczesnej, co zresztą w pełni odzwierciedla line-up. Tacy artyści jak Ingrosso, Axwell i Erick E, ze swoimi seksownymi rytmami i międzynarodowym czarem, tworzą na parkietach klimat intymności. Tak, Sensation trzyma się innowacji, by dostarczyć ludziom najlepszej muzyki. Nadchodzące Wicked Wonderland, podróż w krainę fantasy, jest inspirowane klasykiem Lewisa Carrola i podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej, tworząc pełne niespodzianek doświadczenie. W dodatku do wydarzenia dojdzie kolejna tajemnicza atrakcja… „Ach jak zdumiewająco! Coraz zdumiewającej!”, mogłaby powiedzieć Alicja – chodzi o gości, których tożsamość pozostanie tajemnicą aż do ostatniej chwili

BILETY
Zdobądź bilety i przekrocz tajemnicze drzwi!

Bilety mogą zostać nabyte na http://www.billetlugen.dk/music/8295/. Cena zwykłych do 560 koron duńskich, a specjalnych 1395 koron. Miejsca przy stołach dla VIPów dostępne po wysłaniu podania na jet@sensation.com. Informacje o pakietach ekskluzywnych dostępne po wypełnieniu formularza na oficjalnej stronie.