Autor: wrc88 10

Lubicie najlepszą czeską DJkę Lucca? Lubicie też Tomcrafta? A może Blank & Jones? My też ich lubimy. Dzięki Firmie SEDUCE usłyszymy ich w Polsce już 23 stycznia 2010 na imprezie Sound Definition w hali Expo Silesia w Sosnowcu!

 

Grono miłośników muzyki w jednym miejscu przez 12 godzin! Pośród pięknej scenerii świateł, laserów, potężnego nagłośnienia, i niespotykanej do tej pory w Polsce oprawy artystycznej, do której współpracy organizatorzy zaprosili znaną polską modelkę - Monikę Ratkowską. Impreza Sound Definition to wyjątkowe przedsięwzięcie, zarówno muzyczne, jak i artystyczne. Niepowtarzalna oprawa Maroka Show Girls spowoduje, że Wasze oczy ujrzą niesamowite show, którego dotąd nie widzieliście.
Specjalnie na tą okazję zostały zaproszone najlepsze gwiazdy europejskiej i polskiej muzyki klubowej, które tego wieczoru spowodują, że zapamiętacie tą imprezę na zawsze.


Zapamiętaj tą datę:
23 stycznia 2010 (sobota). Start 18:00 – 6:00 (12 godzin)
Hala EXPO SILESIA – Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124 http://exposilesia.pl
Nazwa imprezy: SOUND DEFINITION
Oficjalna strona imprezy: http://SoundDefinition.pl
Organizator: http://seduce.com.pl

Zagrają:

- MARCO V

- LUCCA

- TOMCRAFT


- BLANK & JONES


- ANGELO MIKE


- DIANA D'ROUZE


- SIASIA


- POZIOM-X


- TIDDEY


-- NITROUS OXIDE

- INOX


- TIMO HIGGS

 


Oprawa artystyczna imprezy:
Oprawę artystyczną imprezy Sound Definition 2010 zapewni Agencja Artystyczna Maroka, która współpracowała przy kilkudziesięciu imprezach klubowych w całej Polsce. W niezwykle bogatym programie imprezy - ponad 20 widowiskowych atrakcji, pojawią się m.in. niespotykane do tej pory przy tego rodzaju imprezach atrakcje z udziałem modelek, a wszystko w odpowiednio przygotowanej choreografii.
Na scenie wystąpi także zespół 10 tancerek Maroka Show Girls. Tancerki występują od kilku lat na scenach Polskich klubów oraz imprezach koncertowych. Na imprezę Sound Definition 2010 przygotowują specjalny program pokazów.
Jako atrakcja - niespodzianka na scenie podczas nocy wystąpi także specjalny zespół artystyczny, który zapewni wrażenia nawet najbardziej wymagającemu widzowi - jest to specjalna niespodzianka przygotowywana na ten wieczór. Ponadto podczas imprezy odbędziecie niezwykłą podróż taneczną dzięki naszym dodatkowym 20 tancerkom, które będą w różnych punktach hali. Maroka zapewnia, że podczas imprezy Sound Definiton 2010 oprócz wspaniałych gwiazd muzycznych nie zabraknie wrażeń artystycznych zarówno dla Pań jak i Panów :)


Bilety:
Ceny biletów normalnych:
- 99 zł - do 19 listopada
- 119 zł - do 19 grudnia,
- 129 zł - od 20 grudnia.
Ceny biletów VIP:
- 299 zł - w sprzedaży do 9 stycznia (liczba miejsc ograniczona)


Posiadacze biletów VIP otrzymują dostęp do specjalnie wydzielonej strefy ze specjalnym darmowym cateringiem oraz możliwością kontaktu z artystami. Osobno wydzielona szatnia. Specjalnie wyznaczony parking dla VIP strzeżony przez agencję ochrony.

Specjalne menu dla strefy VIP:
- kanapki, owoce, zimne napoje, ciepłe napoje, ciasta, sałatki, ciepłe posiłki.

Bilety można zamówić poprzez:
http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/dance-techno/277362-sound-definition.html
http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f96&f13=f15&f106=cr0204
Na stronie http://sounddefinition.pl/bilety.php jest pełna listów punktów sprzedaży biletów, łącznie ponad 150 punktów w całej Polsce.

TIME-TABLE:

    * 18.00 Timo Higgs
    * 19:00 Poziom-X
    * 20.00 Siasia
    * 21.00 Angelo Mike
    * 22.00 Diana D'Rouze
    * 23.00 Tomcraft
    * 00.00 Lucca
    * 01.00 Blank & Jones
    * 02.00 Marco V
    * 03.00 Nitrous Oxide
    * 04.00 Tiddey
    * 05.00 Inox