Autor: abvot 45
TRANCE XPLOSION Club Edition
13.02.2010
 
Nie ma dziś.
Nie ma wczoraj.
Nie ma jutro.
 

Jest tylko uczucie, które uskrzydla, nadaje siły i ma moc sprawiającą, że człowiek pokonuje cały wszechświat! Miłość! Wyznanie miłości wykrzyczane w wielkim kanionie ludzkich pragnień i pożądań!

Moc, dająca siłę sięgnąć po zakazany owoc! Afrodyzjak czekający na kochanków, gotowych przekroczyć granice swoich fantazji i marzeń! Kuszenie nabrzmiewające i doprowadzające do eksplozji euforii i wykrzyczanego w ciemną noc spełnienia! Wrzask pożądania czekający obok i dreszcz spełnienia, gdy miłość jest blisko!

 

Zakochani… w trensie zaspokoją głód i pragnienie romantycznej ekstazy w miejscu gdzie wszystkie bariery zostaną pokonane, lodowa ściana oporów zostanie roztopiona żarem uczucia przeistaczającego pożądanie w miłość! Niektórym pokusom nie sposób się oprzeć, ani nie można ich kontrolować, czy w żaden sposób nad nimi panować! Witajcie na 7 edycji Trance Xplosion! Tym razem w miejscu, w którym płonąca żarem miłość nieraz dała upust swojej dzikości i nienasyceniu! W Ekwadorze! Klubie w którym kumulują się marzenia i fantazje, czekające na byle pretekst by eksplodować i spętać miłością wszystkich klubowiczów! Pomyślcie dlaczego chcecie być 13 lutego na Trance Xplosion w Ekwadorze! Pomyślcie o miłości, o spełnieniu, pomyślcie o radości i o uwodzeniu, o którym one marzą! O uwodzeniu, którego oni pragną! Pomyślcie o Trance Xplosion – Zakochani w Transie!

 

Dzień zakochanych – walentynki – wymagają świętowania ambrozją i ucztowania afrodyzjakami. Wymagają klasy, gotowości na wszystko i uczucia wypełniającego serce! Czar, zaklęty w słowach: kocham! Nicość wypełniona uczuciem! Muzyka, która nadaje sens wszechistnieniu! Taneczne bity, które porywają do szaleństwa na parkiecie! Melodie, które spełniają i doprowadzają do euforii! Nie ma agresji! Jest pocałunek, zaklęty w pragnieniu spełnienia!

 

Richard Durand wypełniający bezsenną noc obrazami tej jednej, jedynej i wymarzonej! Strzała Amora wystrzelona w serce! Tlen w kosmosie pożądania, powietrze w głębinach oceanu miłości! Pocałunek, zaklęty w pragnieniu spełnienia i

 
 
 

Simon Patterson ze wspomnienie szeptu kocham cię tej jednej, nigdy nie zdobytej, której zawsze pragnęliśmy! Motyle, dodające skrzydeł w chwilach gdy wszystko zdaje się być stracone! Swobody lot na skrzydłach Kupidyna ku przeznaczeniu, ku objęciu ukochanej! Żar wschodzącego słońca przeistaczający pożądanie w miłość!

 
 
 

W&W z dzikim szałem niemocy wyznania miłości gdy ona patrzy pięknymi oczami i chce tylko przyjaźni! Czar, zaklęty w słowach: kocham! Nicość wypełniona uczuciem! I wreszcie tlen w kosmosie pożądania, powietrze w głębinach oceanu miłości i zatracenie cząstka po cząstce w marzeniu, w jej ustach.

 
Nie myśl o tych uczuciach. Myśl, czy chcesz ich doznać.

Bo w ten dzień serca zakochanych będą bić z częstotliwością 138 bitów na sekundę!

I ani bita wolniej!
Tylko tu.
Tylko Teraz.
Tylko na Trance Xplosion – Zakochani w transie!
 
Line Up:
 

Richard Durand

Simon Patterson

W&W
Second Mind
Mike Wind
NextDj
Insane
Quiz
 
Data imprezy:
13.02.2010 Sobota
start godz. 21:00
koniec 5:00
 
Rezerwacje loży
Tel 516 39 29 39 od 8 Lutego
Poniedziałek godzina 12:00
 

Bilety: 34 PLN dostępne na Ticketplanet.pl W dniu imprezy 39PLN.

 
Planeta FM
Codziennie Godz 19:00
Program Ekwador Time
90,6 oraz 99,4
 
Lokalizacja:
Klub Ekwador
Manieczki
Ul.Wybickiego
www.ekwador.com.pl

www.ekwador.com.pl/forum