Autor: marc 54

Poraz trzeci z rzędu, to niezywkłe wydarzenie naładowane energią i pozytywnym groovem odbędzie się w okolicach swięta kobiet. 6 marca, to oficjalna data szóstej edycji enTrance.

W tym roku organizator wdrąża nową ideę w najstarszy projekt na bydgoskiej ziemi. Impreza będzie poparta wizytą jednego z najlepiej prosperujących labeli traktujących o muzyce elektronicznej - High Contrast Recordings z rodziny Be Yourself Music. Nawiązany kontakt z przedstawicielami tejże wytwórni i ogromna ilość utalentowanych artystów na jej pokładzie spowodowały, że MDT Agency zainteresowało się współpracą z wspomnianym HCR. EnTrance jest eventem na którym MDT promuje nowych na rynku i młodych artystów. Oczywiście oprócz nich pojawiają się też ci bardziej znani. Tak czy inaczej - organizatorzy spokojnie mogą powiedzieć o sukcesie tego przedsięwzięcia, na który składa się wiele istotnych czynników. Chociażby wspomniany wcześniej fakt o zapraszaniu nowych twarzy, czy miejscu - hali Łuczniczka - obiekcie idealnie nadającym się na tego typu imprezę. Przyszłoroczny lineup otwierają:

Wippenberg


Niemiecki artysta - producent, dj - ewoluuje w parze z teraźniejszymi trendami muzycznymi. Słuchający muzyki Trance od pamiętnych czasów, doskonale będą pamiętać takie utwory jak "Fire" czy "Earth" o potężnej dawce popularnego Tech Trance'u. Dziś Olaf Dickemann potrafi równie przywoicie nas zaskoczyć, jednakże jego muzyka to mieszankę pomiędzy energetycznym house'em, a progg-techowym transem. Pozycje takie jak "Chakalaka", "Drumster" i "Pong" są adekwatnym przykładem tego stwierdzenia.

Jonas Stenberg

Szwedzki DJ i producent - odkrycie Marcela Woodsa roku 2008. Z powodzeniem wydaje swoje tech-trance'owe kilery w Be Yourself Music. Ostatnim z nich jest remiks dla klasyka Marco V - Simulated. W jego brzmieniu słychać ogromny talent. Progressive splatany z motywami electro i tech-trance - w efekcie mamy niesamowitą mieszankę wybuchową, która bez cienia wątpliwości zatrząśnie halą Łuczniczka.

Więcej szczegołów na temat kolejnych artystów jak i biletów podamy już wkrótce.


Przydatne linki:

http://www.beyourselfmusic.com
http://www.myspace.com/wippenberg
http://www.myspace.com/jonasstenberg

Lineup:

  • Rank 1
  • Wippenberg
  • Jonas Stenberg
  • Jochen Miller
  • Terry Ferminal
  • Skytech
  • Fafaq
  • Jay Bae

VIP Promotion enStage, czyli druga scena na enTrance 2010

enTrance 2010 bez wątpienia jest największym trance'owym wydarzeniem w Bydgoszczy. MDT Agency w porozumieniu z VIP Promotion pragną dostarczyć jeszcze większą porcje muzycznych doznań. Po sukcesie bocznych scen na obu edycjach enHouse, MDT Agency postanowiło również, aby na tegorocznym enTrance stworzyć drugą scenę.

 

Patronat nad nią przejęła, rozwijająca się agencja bookingową VIP Promotion. "VIP Promotion enStage" to całkowicie profesjonalna scena. Potężne nagłośnienie, moc świateł oraz przede

wszystkim doborowa muzyka. Równie okazale prezentuje się line-up sceny, który stanowi połączenie doskonale znanych postaci muzyki klubowej z naszego kraju, z "młodymi wilkami", czyli z DJ-ami, którzy sukcesywnie wspinają się w górę zyskując coraz większą rzesze fanów. Na scenie wystąpią:

 
Carrsten Hell
 

Jedna z ikon polskiej sceny klubowej. Swoją grą dostarcza niezapomnianych wspomnień słuchaczom. Uczestniczył i współtworzył największe wydarzenia polskiej sceny klubowej.

Swoją grą wyznacza nowe muzyczne trendy i kreuje muzyczną społeczność.

Regularnie grywa w największych klubach w Polsce.Oprócz grania zajmuje się prowadzeniem

agencji bookingowej w Polsce - VIP Promotion.

 
Diabllo a.k.a Coorby
 

Kolejna postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego najlepszą wizytówką jest ubiegłoroczny set na Sunset Music Awards, którym oczarował cały amfiteatr oraz dostał niesamowite recenzje od wszystkich uczestników eventu. Od wielu lat znacząco wpływa na rozwój polskiej sceny klubowej. Aktualnie jest bodajże najbardziej znanym polskim rezydentem. Co tydzień rozpala setki klubowiczy w Arenie. Od 2007 współnie z House D tworzy audycje "Face to Face with Music", która w każdą środę zbiera rzesze fanów

muzyki klubowej. Od niedawna spełnia się również w roli producenta. Jego pierwsze produkcje zyskały przychylność wielu znanych DJ-ów.

 
MdK
 

Pierwszy z przedstawicieli młodego pokolenia polskich DJ'ów, debiutujący na evencie MDT Agency. Choć ma zaledwie 19 lat, to od blisko 5 lat prężnie działa na polskiej scenie klubowej. Swoją wytrwałością, determinacją oraz swoimi umiejętnościami sprawił, iż szybko zaczął jeździć po całej Polsce. Przez ten czas zwiedził ciekawe miejsca na klubowej mapie polski. Największą nagrodą było uplasowanie się w TOP30 najpopularniejszych polskich DJ'ów w 2008 roku.

 
Maxx
 

Człowiek, który podczas swojej kariery osiągnął praktycznie wszystko. Miał okazję zagrać na praktycznie wszystkich prestiżowych eventach w Polsce. Człowiek orkiestra, który swą niezwykłą charyzmą, co tydzień podbija serca słuchaczy Planety FM. Jego "Winylowe Noce", stały się wręcz kultową audycją radiową o muzyce klubowej. Przemyślane elektryzujące sety, doskonały kontakt z publiką i niesłychane perełki zdobiące każdy set, są wizyówką Maxxa. Dziś każdy weekend spędza jeżdżąc po całej Polsce, przenosząc za sprawą swojej

house'owej muzyki, wszystkich klubowiczy w zupełnie inny wymiar.. Taki właśnie jest Maxx.. Właściwy człowiek, na właściwym miejscu..

 
Blaise
 

Radek W. bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w Bydgoszczy. Człowiek orkiestra, który swoją postawą za deckami elektryzuje już od ponad 10 lat klubowiczy w całej Polsce. Swoją muzyczną ścieżkę rozpoczął już w 1996. Grając na wszelkich imprezach okolicznościowych oraz odwiedzając kluby, stopniowo zyskiwał niezbędne doświadczenie oraz popularność. Dzięki niezwykłemu zapałowi oraz perfekcyjności Blaise szybko wspinał się w klubowej hierarchii stając się jedną z ikon bydgoskiej sceny

klubowej. Od 2005 roku zadomowił się w największym bydgoskim klubie - Vanila. Tam co tydzień kreuje nowe trendy, a swoją niezwykle energiczną i optymistyczną postawą "zaraża" i porywa ludzi do tańca. Aktualnie obok rezydentury w Vanila, można go usłyszeć również w bydgoskim Savoy'u. Blaise jest również aktywnym członkiem agencji bookingowej VIP Promotion.

 

House D a.k.a David Key

 

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów w okolicy Bydgoszczy. Popularność zyskał dzięki rezydenturze w klubie Genesis. Dzięki swoim niebanalnym, pełnym energii setom szybko zyskał uznanie publiczności. Co tydzień zbierał rzeszę fanów muzyki klubowej, dostarczając im najlepszą zabawę. Aktualnie rozpoczął tournee po największych klubach całej Polski.

Jest współtwórcą cyklicznej audycji "Face to Face with Music"

 
Marco da Gossa
 

Upodobał sobie progresywne brzmienia z mocnym technicznym uderzeniem. Do tej pory szuka nowych inspiracji zgłębiając różne gatunki muzyczne. Dobierając muzykę jest bardzo elastyczny. Stara się idealnie trafiać w potrzeby ludzi wzbudzając w nich emocje i wpędzając przy tym w niezwykła atmosferę. Jako DJ występuje od 2003 roku. W tym czasie był

rezydentem w wielu klubach, zajmował się reklamą i organizacją imprez klubowych. Obecnie jest rezydentem w Klubie Cream w Sopocie, który należy do grona najbardziej prestiżowych klubów w Trójmieście.

 

Marco Tavez vs. Santiago

 

Kolejni przedstawiciele bydgoskich "młodych wilków". Chociaż grają stosunkowo niedługo, to w szybki sposób uzyskali przychylność publiki. Ich sety biją pozytywną energią, która porywa do tańca cały "dancefloor". Są osobami niezwykle ambitnymi, które nigdy się nie oddają. Swoją pasją zarażają wszystkich klubowiczy.

 
Vuriouz
 

Muzyką interesował się od zawsze, jego ulubione klimaty to głownie Electro-House, Progressive, oraz wszystkie odmiany Trance'u. Na początku 2008 roku, inspirowany wielkimi eventami i sukcesami przyjaciół postanowił sam stanąć za konsolą. Od tamtej pory rozwinął swoje umiejętności mixowania utworów głównie w ostródzkich klubach i dzięki wielkiemu

potencjałowi dąży do osiągnięcia obranych sobie celów.

 
Young Dee
 

Ostatni z przedstawicieli młodego pokolenia. Swoją niezwykłą pasją oraz determinacją szybko zdobył miano wschodzącej gwiazdy polskiej sceny klubowej. Young Dee szybko podbił również serca telewidzów programu "Bitwa DJ-a" na antenie stacji Patio TV oraz słuchaczy radia Planeta FM. Aktualnie wspólnie z Magnatick'em prowadzi cykliczną audycję "House after

Hours" na antenie radia www.ClubSound.pl, która co tydzień zrzesza spragnionych klubowiczy muzyki klubowej. Od 30 kwietnia 2009 roku członek VIP Promotion.

 
Więcej informacji na:
www.mdt-agency.pl
www.vip-promotion.pl/enstage.php
 

Zapraszamy!

Podpisz listę obecności na tej imprezie: http://idance.pl/events/94/add_to_event