Autor: marc 3

Po trzech edycjach z całkowicie wyprzedanymi biletami, Sensation ponownie wróci do praskiej Areny O2, 29 maja 2010 roku!

Erick E


Wielbiony na Sensation DJ/Producent Erick E spędził ostatnią dekadę w samym centrum duńskiej muzyki dance. Jego entuzjazm i charyzma za stołami mikserskimi pozwoliły mu na zdobycie nagrody dla najlepszego DJ House 2005/2006 w Holandii. Erick grał na całym świecie, od Londynu do Ibizy, od Miami Beach do Jeruzalem, prowadzi też swoje własne nocne imprezy, EVE, goszcząc innych topowych didżei. Jego praca jako producenta również zasługuje na uwagę, działał on przy wielu projektach, zarówno solo jak i we współpracy – na początku 2006 roku jego singiel „The Beat is Rockin’” został wypuszczony w kilku krajach w Europie i dostał się do pierwszej 10 w Holandii a także pierwszej 40 w Wielkiej Brytanii!

Mr. White
Jerome Isma-Ae
Martin Solveig
Michael Burian ft. Peyton

Czeski DJ - Michael Burian, jest jednym z najbardziej znanych artystów nowoczesnej muzyki scenicznej, zarówno w swoim kraju jak i poza Jego granicami.
Pierwsze kroki stawiał nie tylko jako DJ, ale także jako producent i organizator imprez. Dzięki temu otworzyło się przed Nim wiele możliwoœci w branży muzycznej.

Po raz pierwszy „Electromajk” wystšpił pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem (Michael Burian) w 2001 roku. Nigdy nie satysfakcjonowało Go bycie "tylko" DJ’em. Od samego poczštku zajmował się także produkcjami. Swój pierwszy sukces œwiętował dzięki singlowi „Orgasmiczech”, poprzedzonego przez „Blow me/Homale”. Nagranie to zostało oczywiœcie hitem i zostało wybrane singlem roku w "Czech Dance Awards 2002". Osišgneło ono również œwiatowy sukces i Michael otrzymał pozytywne opinie z prasy i od swoich kolegów.

Rok 2004 otworzył nowy rozdział w karierze Michaela. Od 1 stycznia 2004 roku, zajšł się nowym projektem zwanym „Visage”. Był nie tylko DJ’em rezydentem, ale także dał sie poznać jako twórca „Visage Night”. W/w projekt odnosił takie sukcesy, że Jego koncepcja zaczęła być prezentowana również w innych klubach (np. "Fabric" w Ostrawie i w legendarnym klubie "Kapitol" w New Delhi w Indiach). W każdy, kolejny weekend miesišca, Michael prezentował swoja muzykę w klubie „Roxy” w Pradze.

Rok 2005 był obfitujšcy w nagrody. Po raz drugi został wybrany DJ’em roku w "Czech Music Awards". Otrzymał również nagrodę Dance Award, jako DJ-rezydent w najlepszym muzycznym programie radiowym „Dance Extravaganza". Stworzenie „Visage", dało Mu kolejnš nagrodę "Dance Award", tym razem za najlepsze klubowe wydarzenie. Dzięki tym sukcesom, zapotrzebowanie na Jego muzykę ogromnie wzrosło.

Rok 2006, to z pewnoœciš bardzo ważne wydarzenie w Jego życiu. W tym właœnie roku, Michael na czeskiej T-Mobile Arena, zorganizował wielkš imprezę pod nazwš "Michael Burian and Friends", na której wystšpił m.in. Paul van Dyk, a lista DJ'ów była równie imponujšca, co długa.

Oprócz działań w œwiecie muzyki, Burian aktywnie angażuje się również w akcjie społeczne w swoim kraju, idąc tym samym za przykładem wielu osób z czeskiej sceny muzycznej i kulturalnej.
Marco V
Marco V to zdeterminowany DJ i producent, który ciężko pracuje by stworzyć łatwo rozpoznawalną i taneczną muzykę.


Jest talent jest dostrzegalny za stołem mikserskim, przy własnym repertuarze i zdolności do czytania w myśli tłumów podczas puszczania swojej muzyki na największych wydarzeniach i najlepszych klubach na świecie.


Marco potwierdził swój autorytet na międzynarodowej scenie dance poprzez sukces klasyka Energy 52 Classic od Cafe Del Mar. Kolejnym sukcesem było wypuszczenie „Godd”, „In Charge” i „Simulated” – chociaż wszystkie z nich zawierają mocną linię basową, przypadły do gusty fanom wszelkich odmian dance.


Utorowały także drogę dla pierwszego albumu Marco – „Con:Fusion”, który stał się najczęściej sprzedawaną płytą w Holandii w 2002 roku i otrzymał nagrodę za Najlepszy Autorski Album Dance na gali BBM.


W październiku 2003 do holenderskich sklepów trafiła przeróbka klasyka house – „Loops n Tings”. Natomiast późniejsze dźwięki „Automanual” przyniosły w lipcu 2005 recenzje we wszystkich magazynach dance w UK, które zaliczyły utwór do najlepszych, czasem opisują go dwukrotnie!


W połowie 2004 roku, Marco oczarował świat swoim wyjątkowym mixem „Combi:nations”, który dostał się do Top 10 rankingu DJ Mag. Dało mu to możliwość do zaprezentowania pełnego spektrum muzycznego na 3 płytach CD.


W 2005 roku, zwiększyło się zapotrzebowanie na DJa przekraczającego wszelkie limity muzyki dance. W maju pojawił się nowy singiel Marco, „More Than A Life Away”. Wkrótce znalazł się wśród czołowych przebojów w całej Europie, a ostatnio został oceniony przez Paula van Dyk w Radio One, jako najgorętsza melodia lata. To z kolei utorowało drogę do pracy nad najbardziej oczekiwanym albumem. Nosi nazwę 200V i ma pojawić się jesienią 2005.


Przez ostatnie miesiące Marco był bardzo zajęty grając na 4 imprezach na Cream Amnesia (Ibiza), wraz z Tiesto, Arminem van Buurenem i Paulem van Dyk. Poprowadzi także Judgement Sunday Judge Julesa i zagra na głównych europejskich festiwalach, w tym Dance Valley (Holandia), Planet Love (Irlandia), Global Gathering (UK) i Impulz (Holandia).


Marco V ciągle znajduje się w czołówce światowej sceny klubowej i jest jednym z nielicznych DJi, którzy są w stanie wypełnić kluby po brzegi.

Sprzedaż biletów  w sieci Sazka Ticket. www.sazkaticket.cz

Więcej informacji na www.sensation.com lub www.unitedmusic.cz

21:30 - Erick E
22:45 - Mr. White
23:45 - Jerome Isma Ae
00:45 - The Mix
01:15 - Martin Solveig
02:45 - Michael Burian ft. Peyton
04:00 - Marco V