Autor: Kaczaza 0

Oczywiście, Time Warp  zostanie prawdziwy dla samego siebie również w roku 2010- przez cały czas przełamując nowe płaszczyzny, osiągając technologiczne granice i wciąż dostarczając zabawę jak tylko możliwie intymną i intensywną.

Lista artystów Time Warp Mannheim będzie oczywiście podtrzymywać ten sam wysoki standard jakiego oczekuje się od niego: bez żadnych wątpliwości podstawami Time Warp są Sven Väth, Richie Hawtin, Laurent Garnier oraz Ricardo Villalobos.
Nowością dla tego wydarzenia jest Dubfire, jedna druga duetu Deep Dish- zdobywcy nagrody Grammy, który wraz z Richiem Hawtinem w lecie 2009 roku ukuł powiedzenie click2clik.
Ponadto, podczas Time Warp swój nowy album „Crash Test” będzie oficjalnie prezentował Martin Buttrich.


W tym samym czasie festiwal Jetztmusik magazynuje: dla Cinemix 2010, „krytyczna masa” składająca się z Henrika Schwarz’a, Âme and Dixon’a, którzy są już potwierdzeni. Ponadto swój wkład w tygodniowy festiwal będzie miał Dominik Eulberg, polegający na muzycznej podróży poprzez nature, który odbędzie się w Planetarium. Otwarcie tygodniowego festiwalu będzie zapoczątkowane przez nowe indyjskie wydarzenie Stereo Mondo.

Znajdź wszelkie nowości na naszej stronie internetowej www.time-warp.de lub dołącz do nas na Facebook www.mytimewarp.de i pozostań z nami w kontakcie.


Rzut oka:


Time Warp Mannheim 2010
Sobota, 27 Marca, 2010roku
Maimarkthalle, Mannheim, Niemcy


Lista potwierdzonych do tej pory:


DJs:


Sven Väth
Richie Hawtin
Laurent Garnier
Ricardo Villalobos
Loco Dice
Dubfire
Marco Carola
Magda
Turntablerocker
Chris Liebing
Monika Kruse
Karotte
Ellen Allien
The Disco Boys
Tobi Neumann
Dixon
Lexy
Dorian Paqic
Arian
Chris Tietjen
Livio & Roby
Robert Dietz

Live:


Laurent Garnier
Reboot
Martin Buttrich

 

 

Bilety:

Zapraszamy do nabycia biletów za pośrednictwem Agencji Substanz.art, która jest oficjalnym Polskim partnerem organizatorów Time Warp 2010.

Info o zakupie biletów: http://idance.pl/news/more/802/Jetztmusikfestival
Brama pomiędzy filmem, literaturą, tańcem i dalszą edukacją.

Termin: 20-27 Marca 2010roku.
Różne lokacje w Mannheim, Niemcy
www.jetztmusikfestival.de

 

 


Stereo Mondo Festival


Termin: 20 Marca 2010roku.
Maimarkthalle, Mannheim, Niemcy
www.stereo-mondo.de


 

 

Agencja Substanz.art jest oficjalnym partnerem organizatorow Time Warp w Polsce.

Aktualizacja :

Do line-up imprezy imprezy TW 2010 dołączyli następujący artyści: Michael de Hey, Seebase , Gerd Janson , Mathew Hawtin , Nekes , Federico Molinari , Stefano Libelle , Blast St , Sasch BBC , Steffen Baumann oraz Scan X live.

W tym tygododniu zostaną podane ostatnie nazwiska artystów którzy wystąpią na evencie.

 

Agencja Substanz.art wprowadziła do sprzedaży twarde tickety na imprezę. Tym samym wszyscy którzy złoża teraz zamówienie, otrzymają bilety w tej bardziej pożądanej formie. Twarde bilety, zakupione w przedsprzedaży, uprawniają właścicieli do:
1.) Poruszania sie w dniu imprezy, jak i po imprezie po terenie landu w którym leży Mannheim (Badenia-Wirtembergia) za DARMO - autobusami, tramwajami, jak i pociągami regionalnymi.
2.) Do zakupu tańszego biletu (10 EUR) na before który odbędzie się dzień wcześniej w klubie Cocoon, mieszczącego się we Frankfurcie nad Menem (LU: Sven Väth, Tobi Neumann, Live: Swayzak, Alex Azary & Gabriel Le Mar, Afterhour ab 6h in der Lounge mit Chris Tietjen).


AKTUALIZACJA 2 :

Line-up imprezy został zamkniety. Ostatnim nazwiskiem dopisanym do dlugiej listy artystow jest… PLASTIKMAN!

Po kilku latach przerwy alter ego Richie Hawtin`a wraca na scene. To wlasnie na Time Warp, Plastikman zadebiutuje ze swoim nowym multimedialnym performancem. Co wazne – Plastikman pojawi się w tym roku tylko na kilku wybranych przez siebie festiwalach…

3.       Na polskiej stronie festiwalu – www.substanzart.com/timewarp uruchomilismy dzial „dojazd” www.substanzart.com/timewarp/dojazd.html - wszystkie osoby wybierajace się na festiwal, znajda tam wiele cennych informacji.

4.       Opublikowano pelny program tegorocznego festiwalu. Znajduje się on pod adresem: http://time-warp.de/content/e3/e7977/index_ger.html

W załączniku znajdziecie nowy Press Information w którym to znajduje się kilka nowym informacji o festiwalu, m.in. zapowiedz tegorocznej edycji Cinemix i debiutu nowego albumu Martin Buttrich`a – „Crash test”. Zapoznajcie się z nimi!