Specjalny event w związku z „In Search of Sunrise 6”
marc, 28.03.2008, 18:13
Artykuły pokrewne
Specjalny event w związku z „In Search of Sunrise 6” - 28.03.2008, 18:13
Dane techniczne
Rok produkcji: 2007
Ilość CD: Brak danych
Cena: 45,00 €
 
Średnia ocen to
 
Po ponad roku oczekiwania fani mogą wreszcie dowiedzieć się czegoś więcej o nowej komplikacji Tiësto: „In Search of Sunrise 6”. Podwójne cd z mixem trafi do sprzedaży na początku września.Artysta zmotywowany do stworzenia mixu powrócił na Ibizę po 2 latach nieobecności. Ibiza jest nie tylko wyspą gdzie odbywają się najlepsze imprezy, na których grają świetni didżeje. Dla Tiësto Ibiza jest magicznym miejscem, gdzie może on odnaleźć niespotykaną nigdzie indziej energię. Wyspa ma wiele pięknych, sekretnych miejsc czekających na odkrycie i ciągle kusi zwariowanymi imprezami w najbardziej znanych klubach sceny dance.

W „In Search of Sunrise 6”, Tiësto zawarł atmosferę Ibizy, okazując tym swoją miłość do wyspy i dedykując imprezowiczom dwie błyskotliwe płytki, które z pewnością sprawią, że ponownie poczujesz letni sezon.

Aby uczcić pomysł na ostatnią komplikację „In Search of Sunrise”, 3 października w sobotę w Heineken Music Hall, odbędzie się specjalna impreza. Członkowie Tiesto.com otrzymają pierwszeństwo przy zakupie biletów online, poprzez specjalny baner, który zostanie umieszczony na stronie w sobotę, czwartego sierpnia o 10.00.

Miejsce: Heineken Music Hall - Amsterdam
Data: Sobota, 3 października, 2007

Cena: 45,00 € (wliczona cena obsługi)
Bilety: Przedsprzedaż od Soboty, 4 sierpnia o 10.00 na www.tiesto.com

Autor:
Tommie Podzemski ( trance.nu)

 
Komentarze (0)

Błąd :-(

Stop! Przykro nam lecz do tej aktualności nie dodano jeszcze komentarzy.
TOP