David Guetta - Pop life
marc, 28.03.2008, 18:16
Artykuły pokrewne
David Guetta - Pop life - 28.03.2008, 18:16
Dane techniczne
Rok produkcji: 2007
Ilość CD: 1
Cena: -
 
Średnia ocen to
 
Po powalającym sukcesie „Love Don’t Let Me Go (Walking Away) i fenomenalnym albumie Guetta Blaster, David powraca z płytą przepełnioną mocnymi dance-popowymi przebojami. Jest to prawdziwy dance. Każdy utwór zawiera to coś, co kręci cię coraz bardziej z każdym bitem. Jest to melodia, mówienie o miłości lub jej braku, żalu za źle zrobione rzeczy.
Każdy wokalista daje coś z siebie i umieszcza tą część w świetnych elektronicznych dance bitach Davida, bez względu czy jest to Tara MacDonald ("My My My" vocalist), Juliet ("Avalon"), Chris Willis ("Love Don't Let Me Go")czy JD Davis ("The World Is Mine"). Tak właściwie to właśnie imię Juliet zachęciło mnie najbardziej do tego albumu. Bardzo doceniam wszystko co robi David Guetta, ale to jej głos jest tak silny, pewny siebie, żywiołowy, że pokochałem to co zrobiła dla tego albumu. A już na pewno nie można przejść obok płytki obojętnie gdy widzi się imię Julia obok Davida Guetty, szczególnie, że jest to pierwsze nagranie Julii od czasów debiutanckiego albumu, Random Order. Jej piosenka „Do Something Love” przemawia do ludzi by postępowali zgodnie ze swoją miłością, nie nienawiścią czy chciwością. Jest to wołanie o coś lepszego, o pozytywne życie. A wszystko w tle elektronicznych, klubowych bitów. Głos Tary MacDonald naprawdę nieźle wypada przy stylu Guetty, podobnie jest z Armandem Van Helden. Mają „to coś”. Wokaliści Cozi i Thailand również śpiewają dobrze.
Pomimo, że wszystkie utwory są ponad-przeciętne (czy lepsze niż „dobre”), jeden odstaje od reszty. „Everytime We Touch” mógłby brzmieć jak kolejny gówniany cover, ale tak nie jest. Stał się on świetną elektroniczną kompozycją, która zaczyna się skromnie, daje duże nadzieje i wreszcie napawa entuzjazmem słuchacza. Chris Willis przygotował wokale dla tej piosenki, Stave Angello i Sebatian Ingrosso robią swoje, Guetta czyni wszystko co w jego mocy- utwór może być genialnym hitem. Jest to naprawdę spektakularna muzyka, moje nogi same tańczą zgodnie z bitami, a myśli skupiają się wokół płyty. Świetna robota David!
Podsumowując – Nie można przegapić tego albumu, a biorąc pod uwagę świetne wydanie, nic nie powinno cię powstrzymać przed jego zdobyciem. Jedno z najlepszych nagrać 2007 roku.

1- Baby when the light (with Steve Angelo ft Cozi) 3:27
2- Love is gone (Original Mix) 3:06
3- Everytime we touch (with Steve Angelo & Sebastian Ingrosso) 3:40
4- Delirious (ft Tara Mc Donald) 4:31
5- Tomorrow can wait (vs El Tocadisco) 3:33
6- Winner of the game (ft JD Davis) 3:02
7- Do something love (ft Juliet) 4:10
8- You’re not alone (ft Tara Mc Donald) 3:54
9- Never take away my freedom 4:09
10- This is not a love long (ft JD Davis) 3:46
11- Always (ft JD Davis) 4:00
12- Joan Of Arc (ft Thailand) 4:00
13- Love is gone (Fred Rister & Joachim Garraud radio edit Remix) 3:21
14- Don’t be afraid (bonus track) 3:16
15- Take me away (bonus track) 4:25
16- Love don’t let me go (walking away) radio edit (vs The Egg) (BONUS TRACK) 3:16
 
Komentarze (4)

sprezyna

Oczywiście, że mam jak dla mnie bomba ;D

ra1nm4n

dobra płytka:]

damianwro

ładna recka, miło się czyta

MuMiN

oczywiście posiadam taką w swojej kolekcji... mam nadzieje ze po GG znajdzie sie na niej autograf samego Davida Guetty

TOP