Armada House vol.1
Jacu, 13.04.2008, 13:51
Artykuły pokrewne
Armada House vol.1 - 13.04.2008, 13:51
Dane techniczne
Rok produkcji: 2008
Ilość CD: 2
Cena: Brak danych
 
Średnia ocen to
 
„Armada House vol. 1”, to dwupłytowa składanka, która z pewnością powinna znaleźć się w „zbiorach” każdego fana muzyki house. Kompilacja, zmiksowana przez holenderskiego DJ-a ElSandro, pojawiającego się zresztą bardzo często na eventach firmowanych znakiem Armady, zawiera wiele odmian house’u, przez co zadowoli na pewno niejednego klubowicza lubującego się w tych klimatach. Ale po kolei…Część pierwszą, rozpoczyna utwór człowieka, którego fanom muzyki house przedstawiać nie trzeba. Mischa Daniels wraz ze swoim „Disconnected”, otwierają składankę i zabierają nas w niezwykłą, muzyczną podróż. A jest czym delektować się na tej płycie. CD 1 przynosi jeszcze „kawałki” takich artystów jak Dubfire, Simon & Shaker, czy też Stephanie B. Są na niej również mniej znani produceni, czyli np.: Perky & Ashman, których to utwór „Good lovin” znajduje się na tym „krążku” pod numerem 4. Pozycja bardzo ciekawa, przyjemna i łatwo „wpadająca w ucho”. Z pewnością będzie można ją usłyszeć w wielu DJ-skich setach, a remix’y tego utworu wykonali już m.in.: Raul Rincon i Christian Alvarez.

Po raz drugi dał nam znać o sobie Mischa Daniels, którego „kawałek” „Are You Dreaming” znalazł także miejsce w pierwszej części „Armada House”. Charakterystyczny beat w połączeniu z przyjemnym, damskim wokalem, tworzy całkiem niezłą całość, o której niewątpliwie warto wspomnieć przy okazji recenzji.

Jak to zwykle bywa przy okazji dwupłytowych składanek, część druga bardzo często różni się od pierwszej. Nie inaczej jest tym razem. Na CD 2, począwszy od pierwszego utworu, przez prawie 30 minut mamy do czynienia z proggressive house, który później zmienia się w nieco bardziej energiczne dźwięki. Część druga „ożywa” na pewno za sprawą Raw Shape – „Sunrize”, czy też pięknego utworu Iana Carey’a – „Love won’t wait”. Nie sposób nie wspomnieć też o przedostatniej pozycji na płycie, a więc: Claes Rosen – „Re-Offensive”. Chciałoby się powiedzieć, że w/w „kawałek” ma w sobie to „coś”, ale jest to chyba określenie zbyt trywialne jak na całkiem udane dzieło tego szwedzkiego producenta. W każdym razie, utwór ten bardzo dobrze oddaje klimat płyty – można się przy nim zarówno bawić jak i zamykać oczy i zasypiać.

„Armada House vol.1” to po prostu klasa sama w sobie. Starannie wyselekcjonowane utwory, które są idealne i na imprezę, i do posłuchania w domu, podczas chwil relaksu.

Lista utworów:

CD 1

1. Mischa Daniels Project - Disconnected
2. Jon Fitz - You'll See Me
3. Third Member - Let Everything Drop (Playmakers Vocal Mix)
4. Perky & Ashman - Good Lovin
5. Franky Rizardo - Funky Noise
6. Mischa Daniels - Are You Dreaming
7. Supersub - Shiny Bullets
8. Stephanie B - Sweetest Taboo (Robby Rivera Mix)
9. Baggi Bagovic & Brian Dalton - Safe
10. Slava Flash - One Kiss
11. Simon & Shaker - Naco
12. Dubfire - Roadkill
13. Sven Weber - Bassman
14. Rocco Mundo & Onno - Phoney Ceremony
15. Jesse Voorn - Get It Done (16 Bit Lolita's Remix)

CD 2

1. Bioground - Smooth Summer Nights
2. Cerf, Mitiska & Jaren - Light The Skies (Harry Peat Remix)
3. Scope - Strung Out
4. Muzzaik Feat. Mia - You Can Turn Me On (Belocca & Soneec Remix)
5. Sound Shocking - Rocking Beats (Raw Shape Remix)
6. Mark Norman - Colour My Eyes (House Mix)
7. Emjae - Living With Video
8. Lifelike - High On (2007)
9. Raw Shape - Sunrize
10. Ian Carey Project- Love Won't Wait
11. Gamma Rox - Magical
12. Raw Shape - Come Back
13. Monkz - Spacedizco (Add 2 Basket Remix)
14. Claes Rosen - Re-Offensive
15. The Doppler Effect - Beauty Hides In The Deep (Envotion Remix)
 
Komentarze (1)

Marcepan

Idealna kompilacja na imprezę w domu. Sprawdzone

TOP