Trance World vol. 2 - Mixed by Aly & Fila
Jacu, 29.04.2008, 23:54
Artykuły pokrewne
Trance World vol. 2 - Mixed by Aly & Fila - 29.04.2008, 23:54
Dane techniczne
Rok produkcji: 2008
Ilość CD: 2
Cena: Brak danych
 
Średnia ocen to
 
Druga część 'Trance World', zmiksowana tym razem przez egipski duet Aly & Fila, to pozycja której nie powinno zabraknąć w "zbiorach" każdego fana muzyki trance. I nie tylko trance...Charakterystyczny dla Adiego i Fadiego muzyczny styl, słyszymy już w początkowych fragmentach kompilacji. Składanka rozpoczyna się bardzo spokojnie. Pierwsze utwory ocierają się niemal o proggressive trance. Warto wyróżnić tutaj takie "kawałki" jak np: Envio - "For You" (The Blizzard Remix). Zaraz po nim, mamy na płycie przepiękny (jak zawsze zresztą) wokal Kirsty Hawkshaw w utworze "Beatitude".

Jakoże recenzja jest zawsze subiektywnym odczuciem tego, kto ją pisze, przysłowiową "perełką" na tej płycie jest dla mnie kolejna pozycja na CD1, a więc: Jason Van Dyk & Vast Vision - "Oceanblue" (Original Dub Mix). Cudowna produkcja, którą uważam za jeden z najjaśniejszych punktów tej składanki.

Mamy tutaj również polski akcent, a więc utwór Paul'a Millera - "Galaxy". Akcent zresztą bardzo udany. Aly & Fila już wcześniej docenili polskiego artystę, gdyż produkcje Paula można było regularnie usłyszeć w Ich setach, podczas wielu eventów. Miejsce dla Jego "kawałka" na tej płycie, jest więc w pełni zasłużone. Część pierwsza wyraźnie "ożywa" mniej więcej po połowie seta, za sprawą takich utworów jak: "So cold" Sebastiana Brandt'a, czy też "Perfect Blue" - Akessona.CD 2, podobnie jak pierwsza rozpoczyna się od spokojnych trance'owych utworów. Mamy na początku m.in: bardzo przyjemny wokal w "kawałku": Andy'ego Prinza - "Lost inside the senses" (Mark Eteson Remix). Później jest już nieco mocniej, chociaż i tak nie można oprzeć się wrażeniu, że Aly & Fila bardzo starannie dobrali poszczególne utwory, tak aby składanka miała swój ciekawy klimat.

Enyo Giove - "Sky high elation" - o tej pozycji trzeba jeszcze koniecznie wspomnieć recenzując album, a w szczególności Jego drugą część. Kompilację zamykają: utwór "Beauty hides in the deep" (który "gościł" już na poprzedniej płycie Trance World), tym razem w remixie Johna O'Callaghana (duży plus za ten remix) oraz dobrze już znana produkcja Aly'ego i Fili - "Key of Life".

"Trance World vol. 2" jest albumem bardzo ciekawym. Zestawiono tutaj ze sobą kilka znanych już pozycji, z zupełnie nowymi, świeżymi nagraniami, co przyniosło zaskakująco dobry efekt. "Czuwający" nad całością Aly & Fila, wywiązali się z zadania aż nadto poprawnie, dając klubowiczom ponad dwie godziny muzycznej uczty.

"Muzyka jest jak sen - przy niej odpoczywasz". Słuchając "Trance World vol. 2" nie sposób się z tymi słowami nie zgodzić.

Lista utworów:

CD 1

1. In Progress Pres. Teya - Only You (Original Mix)
2. Envio - For You (The Blizzard Remix)
3. Duderstadt & Kirsty Hawkshaw - Beatitude (Duderstadt Uplifting Mash Up)
4. Jason Van Dyk & Vast Vision - Ocean Blue (Original Dub Mix)
5. Lange Feat. Sarah Howells - Out Of The Sky (Aly & Fila Remix)
6. M6 - Destination 6
7. Paul Miller - Galaxy
8. Sebastian Brandt - So Cold
9. Aly & Fila Vs. FKN Feat. Jahala - How Long
10. Dave202 - Louvre
11. Aly & Fila - Lost Language
12. Akesson - Perfect Blue
13. Peter Martijn Wijnia Pres. Majesta - Not The End
14. Cartel - Moments (Anguilla Project Remix) (Aly & Fila Rework)

CD 2

1. Lost Witness Vs. Sassot - Sin Mas
2. Andy Prinz - Lost Inside The Senses (Mark Eteson Remix)
3. Mungo - Summer Blush (Aly & Fila Rework)
4. Activa - Remember
5. Dj Atmospherik Feat. Henchman - You Owe Me (Aly & Fila 2008 Remix)
6. Red Eye - Circa Forever (Aly & Fila Remix)
7. Andre Visior & Kay Stone - Something For Your Mind (G. Ottaviani Remix)
8. Ben Gold Feat. Senadee - Say The Words (Aly & Fila Remix)
9. Greg Downey - Once Again
10. Vorne & Amex - Liberty Town
11. Enyo Giove - Sky High Elation
12. The Doppler Effect - Beauty Hides In The Deep (John O'Callaghan Remix)
13. Aly & Fila - Key Of Life
 
Komentarze (2)

abram22

faraonowie wiedza co robia

abram22

super skladanka...

TOP