Sonic Division – Day and Night
marc, 13.10.2008, 07:24
Artykuły pokrewne
Sonic Division – Day and Night - 13.10.2008, 07:24
Dane techniczne
Rok produkcji: 2008
Ilość CD: Brak danych
Cena: Brak danych
 
Średnia ocen to
 
Sonic Division – Day and Night


„Day And Night” to najnowsza oferta Sonic Division i Fraction Records. Ta mocna, pełna basów i oryginalna produkcja  wsparta trzema przebojowymi remixami popularnego Akesson, Kimoto Lopeza i wschodzącej progresywnej gwiazdy Monogato. A oto głębszy wgląd w to, co jak sądzę, jest najgorętszym wydaniem tego miesiąca.


Original Mix


Original Mix oferuje masę basów, wokalnych bitów, kilka sennych syntezowanych melodii i raczej chłodny schemat. Ogólnie, utwór przypomina „Air For Life”, chociaż nie jest tak mocny i epicki. Rezultat jest jednak bardzo zadowalający, ogólnie to pełna bitów, progresywna bestia z masą energii . Sonic Division zrobił niezły hit!


Akesson Remix


Akesson podąża za gorącym sukcesem „Perfect Blue”, by zaoferować nam mocny remix, który sprawia, że niemal dosłownie wyskakuję ze skarpetek. Wali w bębny, tworzy linie basowe i świetnie ustawia sentyzatory, które odnawiają „ciągle to samo”, które znamy z tych wszystkich lat. Akessonowi idzie naprawdę nieźle. Jego kreatywna interpretacja tylko odrobinę przypomina oryginał (z wyjątkiem wokalnych riffów), ale cały schemat jest naprawdę godny podziwu. O tym hicie nie można powiedzieć złego słowa (zdaniem recenzentów!). Ciągle puszczam go w moim samochodzie, odkąd znalazł się na dysku twardym!


Kimito Lopez Remix


Kim dostarcza nam niezły hit, ale nieco bardziej swobodny jeśli porównamy go z Akessonem. Ma w sobie jakieś nostalgiczne uczucie, które powinno się spodobać tym, którzy wspominają stare dobre dni 2004 roku. zakręcone dźwięki z syntezatorów, linie basowe i kilka pozostających w pamięci podkładów zmiksowanych z zupełnie innymi, tworzą smakowity remix. Może nie jakoś specjalnie się wyróżniający, ale na pewno, taki którego powinieneś posłuchać.


Monogato Remix


Zakręcony, skoczny i wytworny – ten remix prawdopodobnie kontrastuje z oryginałem, podobnie jak remix Akessona. Monogato daje nam unikalną interpretację, która da miłośnikom progressive, coś więcej niż satysfakcję. Na główne cechy utworu składają się głębokie, wyszukane zwroty, ociekające echem, śmiałe sentyzowane dźwięki i dominująca linia basowa, która porywa cię od początku i nie pozwala się ruszyć. To nie do końca w moim stylu, ale nieźle się przy tym bawię, słyszałem też wiele pozytywnych opinii, więc jest to kolejny remix wart sprawdzenia!


Podsumowując…


Spokojnie najlepsze wydanie tego roku. najlepszy mix w opinii recenzenta to remix Akessona, który sięga wysokich standardów, które on sam sobie wytworzył swoim remixem „Signs” Dreas, według mnie kandydat na transową melodię roku. „Perfect Blue”. 5/5

 
Komentarze (0)

Błąd :-(

Stop! Przykro nam lecz do tej aktualności nie dodano jeszcze komentarzy.
TOP