Cosmic Gate - 'Sign Of The Times
abvot, 29.03.2009, 08:58
Artykuły pokrewne
Brak pokrewnych artykułów.
Dane techniczne
Rok produkcji: 2009
Ilość CD: 1
Cena: Brak danych
 
Średnia ocen to
 

Po zeszłorocznym świetnym singlu Body Of Conflict, pionierzy trance wracają do Black Hole Recordings by wydać swój czwarty album, Sign Of The Times. Ci nieustannie ewolujący zawodnicy ciężkiej wagi sceny trance, dostarczają nam 13 znakomitych, innowacyjnych utworów, które doskonale wyjaśniają fenomen tych artystów. Album jest dostępny od 23 marca.

Przez okres ostatniej dekady, Cosmic Gate tworzyło i inspirowało najbardziej wpływowe prądy w muzyce, której słuchaliśmy tańcząc na parkietach. Jest to świetny przykład tego, jak ci chłopcy przesuwają granice dźwięków, tworząc perfekcyjny mix trance i progressive połączony z umiejętnościami producenckimi i charakterystyczną muzyką.

Sign Of The Times zawiera Body Of Conflict i 12 innych nowych i masywnych kawałków, często bazujących na wokalach. Poszukując nowych talentów, Cosmic Gate podjęło współpracę z kilkoma piosenkarzami i autorami tekstów z różnych gatunków muzycznych, a to wszystko by stworzyć unikalne dźwięki i tło albumu.

Emma Hewwit, która pojawia się w Not Enough Time, wcześniej pracowała z elektro DJem – producentem Chrisem Lake i uzupełnia klimatyczną melodię utworu swoim przejmującym głosem. Tommy Clint i Jades, również wnoszą ogromny wkład w utworach Only Time i Seize The Day z gitarowymi riffami i basem, które zmiksowano z gwałtownymi dźwiękami syntezatorów. Tiff Lacey można znaleźć w Open Your Heart, które usatysfakcjonuje wszystkich fanów euforycznej muzyki. Znajdziecie tu także kilka typowo klubowych kawałków, jak Arctic Sunset i tytułowe Sign Of The Times.

Czwarty kamień milowy w karierze Cosmic Gate, jest znakomitym połączeniem wokali i utworów instrumentalnych. Wraz z dokładnie zapełnionym terminarzem występów na obecny rok, duo rusza na nową podróż w celu zdobycia jeszcze większej ilości fanów i usatysfakcjonowania ich swoim progressive trance. Sign Of The Times podbije parkiety i serca entuzjastów elektroniki.

Tracklista:

01. Open Your Heart feat. Tiff Lacey
02. London Rain
03. Flatline featuring Kyler England
04. Sign Of The Times
05. Under Your Spell featuring Aruna
06. Not Enough Time featuring Emma Hewitt
07. F.A.V.
08. Trip To PD
09. Only Time featuring Tommy Clint
10. Arctic Sunset
11. Body Of Conflict featuring Denise Rivera
12. Whatever
13. Seize The Day featuring Jades

 
Komentarze (2)

Pol-X

pametam jak tytulowy numer plyty zagral Menno na GK i nie wiedzialem co sie wetedy dzialo pozniej powtorzyl to sama na GG ...to bylo dopiero potezne

włosek25

kolejna dobra produkcja CosmicGate ale wszystko co wychodzi z blackhole rec jest na swietnym pozimie

TOP