Giuseppe Ottaviani „GO!”
abvot, 24.08.2009, 06:38
Artykuły pokrewne
Giuseppe Ottaviani „GO!” - 24.08.2009, 06:38
Dane techniczne
Rok produkcji: 2009
Ilość CD: 1
Cena: Brak danych
 
Średnia ocen to
 

Tego września Giuseppe Ottaviani, największych czołowy przedstawiciel włoskiej muzyki dance, zaprezentuje swój debiutancki album. Były muzyk Nu NRG wykona kolejny gigantyczny krok!


Album „Go!” popularnego na całym świecie DJa, przyniesie unikalną, mistrzowską mieszankę muzyki, która już teraz rozgrzewa parkiety, a wkrótce pociągnie za sobą również domowych słuchaczy.


Kariera solo Giuseppe, wyrosła z jego pełnych elektroniki, tanecznych przebojów oraz potęgi trance’owego duo NU NRG. Zdobywając doświadczenie przy występach na żywo w tamtym kresie, przeniósł je do swojego „Giuseppe Ottaviani Live”. Przez 3 lata aż do dzisiaj, przyciągał publiczność z całego świata, a to dzięki jego energicznym, ambitnym występom, które ostatnio (podczas letniego pobytu w tym roku) wstrząsnęły fundamentami Cream w Amnestii.


Dzięki wykształceniu w zakresie muzyki klasycznej, Ottaviani stosuje wszelkie style – poruszając się zarówno w obrębie jak i poza granicami muzyki dance. Te umiejętności najlepiej zademonstrował na opartym na gitarach i bębnach intro albumu, „One Day”. „GO!” to 14 utworów wybranych z bogatego dorobku artysty, z perfekcyjnymi wokalami najwyższej klasy. Zarys płyty ukazuje świetny singiel „No More Alone” ze Stephenem Pickup, na którym znalazły się również utwory „Fallen” i „Angel” (oba oparte na dźwięcznym głosie Faith) oraz przemyślany tekst „Changing Ways” z Frencesco P przy mikrofonie.


Na „GO!” pojawi się też trio Ottaviani, O’Callaghan & Colontonio. „Our Dimension” (oraz inne ścieżki) już okazało się być festiwalowym przebojem u Van Dyka, szefa marki VANDIT, a inspirowany acidem utwór z Tomem Colontionio już niedługo również wstrząśnie klubami.


Bez względu na to, czy twoje gusta to muzyka melodyjna, euforyczna, techno czy coś innego, „GO!” powinien być wypróbowany przez każdego, kto na poważnie interesuje się trance’m. Premiera 4 września.

Tracklista:

01. Giuseppe Ottaviani - One Day

02. Giuseppe Ottaviani - Where I Want to Go

03. Guseppe Ottaviani feat. Faith - Fallen

04. Giuseppe Ottaviani & Gate 4 - Sunward

05. Giuseppe Ottaviani - Third Dome

06. Giuseppe Ottaviani feat. Stephen Pickup - No More Alone

07. Giuseppe Ottaviani - White Empire

08. Giuseppe Ottaviani - Thermopile

09. Giuseppe Ottaviani - Unplugged

10. Giuseppe Ottaviani & John O’Callaghan - Our Dimension

11. Giuseppe Ottaviani - Silver Sand

12. Giuseppe Ottaviani feat. Francesco M. - Changing Ways

13. Giuseppe Ottaviani & Tom Colontonio - Love Mission

14. Giuseppe Ottaviani feat. Faith – Angel


źródło: trance.nu

tłumaczenie : idance.pl

 
Komentarze (7)

..:: sebo ::..

Bardzo fajna kompilacja, polecam

aleks.zylk

Jest rewelacyjny w tym co robi od początku do końca

           

Miałem okazję byc na Transmission VI gdzie grał LIVE. Coś pięknego. Dużo wałków z tej płytki leciało. Fakt secik był raczej do posłuchania niż do tańczenia. Ale cały album jest super. A najlepsze dziwnym trafem 3 pierwsze kawałki jak dla mnie.

pinka89

ahhhh słyszałam juz raz jego gre live:] chciałabym ponownie to usłyszec

niemir

dopiero przed chwila przypadkowo dorwalem plytke. Sunward, Third Dome, Thermopile, Our Dimension to kawalki ktore sa dobre

           

Przecież to nie recenzja a zapowiedź płyty.

Rafi139

Giuseppe Ottaviani & John O’Callaghan - Our Dimension Świetny Kawałek

TOP