Paul van Dyk prezentuje VONYC Sessions 2009
marc, 09.02.2010, 16:56
Artykuły pokrewne
Paul van Dyk prezentuje VONYC Sessions 2009 - 09.02.2010, 16:56
Dane techniczne
Rok produkcji: 2009
Ilość CD: 1
Cena: 67,78 zł
 
Średnia ocen to
 

Paul Van Dyk znany na całym świecie producent oraz dj całkiem niedawno, wypuścił na muzyczny rynek swój nowy produkt. Jest nim kompilacja Vonyc Sessions 2009, która została wydana nakładem berlińskiej wytwórni Vandit Records i zawiera 31 utworów.

Płyta ta to swoiste podsumowanie całego roku 2009 w muzyce elektronicznej, ze szczególnym naciskiem na produkcje i remiksy z pogranicza muzyki trance.

 

Vonyc Sessions to pojawiająca się na całym świecie raz w tygodniu autorska audycja Paula, w której prezentowane są wyselekcjonowane i najlepsze produkcje muzyczne, które często dominują na eventach i innych imprezach klubowych. Audycja ta to także bezpośrednie prezentowanie wszystkiego co najlepsze w muzyce elektronicznej, która trafia do wytwórni Vandit Records. Radio show tworzone przez Van Dyka podsumowując rok 2009, umieściło na tej kompilacji aż 31 produkcji, które zostały bardzo wnikliwie przetestowane podczas imprez na całym świecie i które oczywiście znalazły się w Vonyc Sessions.

 

Na tej kompilacji znajdziecie m.in. takich producentów jak: Alex M.O.R.P.H, Filo & Peri, Giuseppe Ottaviani, David Forbes, Simon Patterson, Adam Foley i oczywiście Van Dyk.

Obok autorskich release’ów znajdziecie również ciekawe remiksy, za którymi stoją – Chriss Ortega, Jerome Isma-Ae, Thomas Gold, Cosmic Gate, Starkillers and Austin Leeds czy Giuseppe Ottaviani, odpowiedzialny za remiks nagrania „We Are One”, które wyprodukował Paul Van Dyk wspólnie z Johnnym McDaidem, a numer ten w oryginale był prezentowany i poświęcony wszystkim obchodzącym dwudziestą rocznicę upadku muru berlińskiego, która to rocznica miała miejsce w listopadzie 2009 roku.

 

Wszystkim klientom cyfrowamuza.pl lubiącym Paula Van Dyka oraz innych znanych przedstawicieli muzyki trance polecamy sprawdzić tę kompilację, którą odsłuchacie i kupicie klikając w link poniżej

 

 
Autor:

Tomasz Karabiniewicz (cyfrowamuza.pl)

 
Komentarze (1)

przemek87lbn

płytkę już mam a Vonyc'a słucham regularnie co tydzień, jak najbardziej polecam jako alternatywę dla ASOTów

TOP