Various Artists - Best of Doorn 2009
marc, 18.02.2010, 11:02
Artykuły pokrewne
Various Artists - Best of Doorn 2009 - 18.02.2010, 11:02
Dane techniczne
Rok produkcji: 2010
Ilość CD: 1
Cena: 47,90
 
Średnia ocen to
 
Doorn Records prezentuje to co najlepsze
 

Dziś w kliku zdaniach zaprezentujemy Wam kompilację, która podsumowuje dokonania wydawnicze w 2009 roku labela Doorn Records.

 

W serwisie cyfrowamuza.pl jest już do nabycia wydawnictwo, które serwuje nam wszystkim założyciel labela Doorn Rec. - Sander Ketelaars, znany wszystkim jako Sander Van Doorn.

Holenderski dj i producent, jest właścicielem swojego labela od 2007 roku, a wśród artystów do Doorn Records należą m.in S.i.a, Maarten de Jong, Artento Divini, Re- Wardt czy również Abel Ramos. Przy czym patrząc na te nazwiska nie wszystkie muszą być przez wszystkich od razu znane, a to za sprawą tego iż jednym z priorytetów labela Doorna jest promowanie młodych i zdolnych producentów. Sander oczywiście także obok wyszukiwania talentów, mocno stawia także na własne kompozycję, co jest jak najbardziej logiczne.

Także warto podkreślić, że label Van Doorna nie działa sam, gdyż jest częścią dużej holenderskiej wytwórni Spinnin' Records.

 

Kompilacja Best of Doorn 2009 zawiera dziesięć produkcji i można w zasadzie ją podzielić na pół, gdyż 5 utworów stanowi dokonania poszczególnych artystów współpracujących z labelem, a pozostałe 5 to własne produkcje Sandera. Całość wydawnictwa oczywiście jest jak sama nazwa wskazuje zestawem dziesięciu najlepszych produkcji jakie ujrzały światło dzienne dzięki labelowi Doorn Records. Na tym krążku każdy z Was znajdzie dźwięki progresywno-trance’owo-house’owe. Release otwiera propozycja Sandera van Doorna z utworem „Ninety”. Obok tego tytułu z produkcji Doorna znalazły się jeszcze nagrania

„Bastillon”, „What Say” w dwóch odsłonach, a także numer „Bliksem” stworzony wspólnie z Purple Haze. Natomiast inne propozycje na krążku należą kolejno do : Randy’ego Katany, Seana Tyas’a, Sam Sharpa oraz trance’owej produkcji „TimeWave Zero”  należącej do Ummet Ozcan i również zamykającego kompilację progresywnego nagrania „Different Feeling” Simona Pattersona.

 

Ciekawe wydawnictwo, które pokazuje ile dobrych produkcji przewinęło się w jednym- warto to zaznaczyć labelu ale jednak należącym do nie byle kogo, bo do lubianego w naszym kraju Sandera Van Doorna, który chyba dobrze zrobił kusząc się na wydanie takiej kompilacji ukazującej dokonania własnego labela. Polecamy i zachęcamy do zakupu w cyfrowamuza.pl tego wydawnictwa, które swoją premierę miało 7 grudnia 2009.

 
Autor:

Tomasz Karabiniewicz

(cyfrowamuza.pl)

 
Komentarze (0)

Błąd :-(

Stop! Przykro nam lecz do tej aktualności nie dodano jeszcze komentarzy.
TOP