Andain - Beautiful Things
marc, 18.02.2010, 11:04
Artykuły pokrewne
Andain - Beautiful Things - 18.02.2010, 11:04
Dane techniczne
Rok produkcji: 2010
Ilość CD: 1
Cena: 21,06
 
Średnia ocen to
 
Beautiful Things powraca!
 

Wraz z początkiem Nowego Roku większość osób interesujących sie muzyką elektroniczną zadaje sobie pytanie co w tym 2010 się pojawi, co będzie tym przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, a raczej w gusta Nas- aktywnych odbiorców? Kto będzie odpowiedzialny za największe „hity” w tym roku i który numer będzie cieszył nasze uszy i zmysły?

Odpowiedzi na te pytania powinniśmy poznać w przeciągu kilkunastu najbliższych miesięcy, a co kilka dni w serwisie cyfrowamuza.pl będziemy Was informować i prezentować produkcje z całego świata, które według naszej redakcji będą miały niezbędny potencjał aby stać się tymi utworami, które będą większości kojarzyły się właśnie z 2010 rokiem.

 

Może wydawać się lekko dziwne, że ten wstęp pojawia się akurat w tym artykule ale gdy otrzymaliśmy release produktu, który za moment przestanie być tajemnicą, nie mamy wątpliwości, że mimo iż numer nie jest nowy to remiksy które się właśnie ukazały na rynku, mogą spowodować, że po sześciu latach numer ten dostanie drugą szansę aczkolwiek trzeba zauważyć, że pierwszą wykorzystał bez najmniejszych zastrzeżeń.

 

Nie trzymając Was dłużej w niepewności cóż to takiego, przedstawiamy nowy release z holenderskiej wytwórni, którego tytuł brzmi „Beautiful Things” i należy do pochodzącego z za oceanu projektu Andain, w skład którego wchodzi trójka artystów - Josh Gabriel, Mavie Marcos oraz David Penner.

 

W oryginale singiel „beautiful things” debiutował w 2003 roku i został wydany nakładem wytwórni Black Hole Recordings, której współwłaścicielem jest TijsVerwest znany wszystkim jako Tiësto. Ta sama wytwórnia dziś prezentuje nam zupełnie nowe remiksy tego można by rzec już klasyka, które są do kupienia oczywiście już w naszym sklepie cyfrowamuza.pl.

Epka z wersjami na 2010 rok zawiera cztery świeże odsłony utworu, w którym sporo klubowiczów „zakochało” się kilka lat temu, słysząc niemałe wokalne zdolności Mavie Marcos, a także charakterystyczne gitarowe brzmienie doskonale uzupełniające tę progresywno - trance’ową produkcję.

 

Za nowe remiksy są odpowiedzialni tacy artyści jak pochodzący z Holandii Jorn van Deynhoven, drugi oraz trzeci na singlu remiks stworzyli niemieccy producenci  Pedro Del Mar & Ole Van Bohm, a także Roger Shah. Natomiast czwarta interpretacja nagrania „beautiful things” została popełniona przez dwóch greków – ukrywających się pod pseudonimami Spaio & Sleazy Tek.

 

Andain z utworem „Beautiful Things” od 2003 roku kiedy się pojawił do dziś jest mocno popularny i duża rzesza dj’ów w swoich setach w różnych klubach w Polsce wciąż sięga po ten release. Niektórzy twierdzą, że pewnych produkcji nie powinno się remiksować i wydawać ponownie, czy Andain do nich należy?, przekonamy się niebawem i czy nowe remiksy przypadną Wam do gustu? Póki co sami się o tym przekonajcie odwiedzając poniższy link:

 
Komentarze (3)

konkubent

mi najbardziej podoba się wersja z sunrise z wokalem dj krisa..nic tego nie przebije..

Lestat

Dokladnie remix Jorn van Deynhoven najlepszy

Gosia

Z wersji 2010 najbardziej podoba mi się remix Jorn van Deynhoven

TOP