Southside Spinners - Luvstruck 2010
marc, 24.02.2010, 15:50
Artykuły pokrewne
Southside Spinners - Luvstruck 2010 - 24.02.2010, 15:50
Dane techniczne
Rok produkcji: 2010
Ilość CD: 1
Cena: 28,75
 
Średnia ocen to
 

W muzyce elektronicznej i nie tylko często zdarza się tak, że myślimy o jakimś znanym motywie i czasami chcielibyśmy poznać inne odsłony konkretnego utworu.

 

Kiedy to w 1998 roku debiutowało nagranie „Luvstruck” z pewnością sami autorzy chyba raczej nie myśleli, że za kilkanaście lat poddadzą liftingowi własną produkcje. A jednak. Początek nowego roku po opisywanej przez nas wcześniej re-edycji chociażby singli Andain - Beautiful things czy Marco V - Simulated 2010 wyłania nam kolejny taki numer, który trzeba przyznać w roku 2000 był bardzo popularny i chyba spora część dziś nieco już starszych sympatyków klubowych brzmień wciąż o tym singlu nie zapomina. Natomiast dla młodszego pokolenia sami autorzy stwarzają okazję pokazania własnych produkcji sprzed lat, które przy wykorzystaniu dzisiejszej technologii połączonej z coraz większą wiedzą z pewnością nie brzmią źle. Aczkolwiek zawsze w wypadku re-edycji pojawiają się pytania czy to dobry ruch czy jest zapotrzebowanie i czy być może wynika to z braku nowych pomysłów.

 

Na powyższe pytania zapewne jest tyle samo odpowiedzi co i opinii dlatego nie przedłużając poniżej prezentujemy Wam re-edycje nagrania „Luvstruck” należącego do projektu Southside Spinners. Nowe wersje tego utworu na muzycznym rynku zadebiutowały 2 lutego b.r. , a cały maxi singiel został wydany przez holenderską wytwórnie In Charge Recordings.

Za kolektyw Southside Spinners odpowiedzialnych jest dwóch holenderskich artystów. Z pewnością ponad dziesięć lat temu słabo znanych w naszym kraju ale dziś doskonale rozpoznawanych i cenionych. Jednym z nich jest Benjamin Kuyten – szerszej publiczności znany jako Benjamin Bates, występujący także pod pseudonimem Bates45. Drugą część duetu stanowi Marco Verkuylen czyli Marco V.

 

Wydawnictwo „Luvstruck 2010” zawiera sześć zupełnie nowych interpretacji znanego motywu, a za remiksy i nowe aranżacje odpowiedzialni są w kolejności: Marco V, Cliff Coenraad, Filthy Rich, Prok & Fitch, Benny Royal oraz brytyjski duet My Digital Enemy.

Według naszej opinii każdy powinien znaleźć choćby jedną interesującą wersję dla siebie bo naprawdę paleta remiksów i ich sposób wykonania jak na prawdziwego maxi singla przystało jest na dobrym poziomie. Zachęcamy do osobistej weryfikacji tego wydawnictwa i znalezienia odpowiedzi czy dziś „Luvstruck” wciąż ma szanse rozgrzewać parkiety.Sprawdźcie sami!

 
Komentarze (1)

luca88

Wszystkie remixy są świetne! Aż nie wiem który ocenić najwyżej... Dlatego każdy na równi z resztą...

TOP