Marco V powraca w V.ision #4
marc, 13.05.2010, 18:29
Artykuły pokrewne
Marco V powraca w V.ision #4 - 13.05.2010, 18:29
Dane techniczne
Rok produkcji: 2010
Ilość CD: 1
Cena: 17,08
 
Średnia ocen to
 

Świetna wiadomość dla fanów Marco V: artysta wydał ciąg dalszy V.ision! Czwarta część tej legendarnej serii ukazała się 19 kwietnia i jest dostepna na całym świecie. Marco powrócił do korzeni niepowtarzalnego V-sound, który stworzył w latach dziewięćdziesiątych. Krytycy wciąż się zastanawiają, czy to właśnie V.ision nie dało początku nowej fali w muzyce tanecznej, która dziś znana jest jako tech-trance. W V.ision 4 mistrz przywraca koncepcję tego stylu pakietem dwóch utworów: "Greed" i "Greyhound". Dla tych, którzy orientują się w muzyce tanecznej, koncepcja tech-trance nie powinna być niczym nowym. Owy gatunek charakteryzuje mocny rytm techno połączony z prostymi motywami trance. Ten mieszany styl powstał w latach dziewięćdziesiątych i był znaczną odmianą względem tradycyjnego brzmienia muzyki trance. W tamtym czasie nowatorski Marco był postrzegany jako jeden z twórców nowej fali, a współcześnie jego V.ision przekroczyło 25.000 sprzedanych egzemplarzy! Po ponad dziesięciu latach Marco V sięgnął w przeszłość, by ożywić źródło swojego sukcesu.

W V.ision 4 Marco pozostaje wierny swojemu indywidualnemu stylowi. Wydanie zawiera dwa bardzo dynamiczne utwory, oba nacechowane charakterystycznym brzmieniem tech-trance. Pierwszy utwór, zatytułowany "Greed", posiada ciepły rytm funky techno, wzbogacony klarownymi dźwiękami syntezatora. Z drugiej strony melodyjny "Greyhound" przywodzi na myśl lata świetności "Indicator" i "Simulated". Poprzez swoją moc, zarówno melodii jak i beatu, utwór ten doskonale nadaje się do poruszania tłumów. V.ision 4 ukazał się 19 kwietnia i jest dostępny we wszystkich sklepach oferujących ściąganie muzyki.

19 kwietnia V.ision 4 ukazało się nakładem wydawnictwa In Charge, które Marco prowadzi pod skrzydłami wytwórni muzycznej Be Yourself Music. Współpraca między wytwórnią i Marco zaczęła się w 2005 roku i doprowadziła do wydania zeszłorocznego podwójnego albumu "Propaganda", zawierającego klubowe hity "Coma Aid", "Unprepared" i remiks "Simulated 2010" . Wszelkie informacje o poczynaniach "V" można znaleźć na stronie www.marcov.nl, www.beyourselfmusic.com i www.incharge-records.com

 
Komentarze (3)

neelix86

greyhound najlepszy utworek

Lestat

mam vinyla ... nutki 1 klasa

Polecam

           

Z chęcią zaopatrzę się w nową EP'kę

Odsłuchać oraz kupić możemy tutaj:

http://www.cyfrowamuza.pl/mp3_wszystkie.htmlalbum=79464

TOP