Data wydarzenia: 5-3-2010

Nazwa imprezy: HEART POWER
Data imprezy: 2010-03-05 21:00:00
Cena biletu: 10zł – w całości przekazana będzie dla Wiktora. złZ wielkim zaszczytem zapraszam Cię na pierwszy w Kraju cykl imprez charytatywnych – HEART POWER – klubowicze dzieciom!

Heart Power - jest to nowatorska, cykliczna, charytatywna impreza, która odbywa się w najlepszych klubach, w największych miastach w Polsce. W każdym miesiącu przeznaczamy całkowity dochód z biletów na jedno z dzieci – w ten sposób zbieramy pokaźną sumę, która konkretnie pomaga dzieciakowi!

Pierwsza impreza odbędzie się już 5-ego Marca, w Krakowie, w ekskluzywnym klubie Rdza. Całkowity dochód z imprezy przekażemy na leczenie i rehabilitację Wiktora Kubicza, podopiecznego fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Wiktor został potrącony, idąc chodnikiem w wieku 11 lat przez 19-letniego szaleńca za kierownicą. Od tego czasu trwa jego rehabilitacja. Przez kilka ostatnich lat Wiktor odzyskał większość funkcji – zaczyna już samodzielnie chodzić. Terapie są bardzo skuteczne i z pewnością uzyskane przez nas środki będą mieć wymierny wpływ na życie tego młodego człowieka. Szerszy opis: http://www.wiktor.kubicza.softland.pl

Z radością zatem przyjdź pobawić się w klubie Rdza – przy okazji pomożesz nam ulepszyć świat!


 

Swoje uczestnictwo i Twoich znajomych zakomunikuj nam na maila: biuro@heartpower.pl – wyślij datę imprezy i Wasze imiona i nazwiska.