Data wydarzenia: 20-3-2010

========= ===================================================
20 marca w krakowskim klubie Mish Mash odbędzie się druga edycja imprezy "HARDSTYLE RESURRECTION" tym bardziej zapraszam wszystkich fanów mocniejszych dźwięków na noc pełną niezapomniach wrażeń , ponieważ będzie to okazja do świętowania , HARDSTYLE TURBULENCE" obchodzi 2 latka. Specialnym gościem tego wieczoru będzie znany wam producent / Dj z Katowic "ENIGMATO" , oraz skład krajowych/lokalnych artystów.
Muzycznie impreza bedzie przebiegać w klimatach: Hardstyle/Hardcore/Hardtechno/Schranz. Czyli każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.

============================================================

HARDS TYLE RESURRECTION 2

KLUB MISH MASH
ul. Mostowa 2 / Plac Wolnica / Kazimierz / Kraków

20.03.2010 - Sobota
Start : 21:00
Koniec : 05:00
Entry : 5 złotych

============================================================

DJ's


* ENIGMATO Blutonium Records / Katowice
* HELLBOY Darkmadness , Underhell , Stereophonic , Gammacore Records / Kraków
* MOANDER Tychy
* OVERBIZZ Kraków
* IVENSIDERS Kraków
* DELA Katowice
* SCHIZEQ KatowiceKLUB MISH MASH
ul. Mostowa 2 (Plac Wolnica)


Klub Mish Mash znajduje się tuż przy Placu Wolnica na krakowskim Kazimierzu. Mało kto wie, że plac ten w XIV wieku dorównywał wielkością krakowskiemu rynkowi i pełnił podobne funkcje. Dziś miejsce to stanowi odskocznię od gwarnego i komercyjnego życia klubowego toczącego się na Rynku. Tylko w klubie Mish Mash znajdziecie najlepszą muzykę serwowaną przez czołowych producentów i dj’s polskiej oraz zagranicznej sceny klubowej. Mish Mash to także koncerty, wystawy oraz imprezy organizowane specjalnie dla Was i na Wasze osobiste święta.Klub dysponuje 3 barami, podczas imprez serwowana jest różnorodna muzyka z zakresu elektroniki (nu electronic / tech house / minimal / micro / idm /electro / bassline /dnb / dubstep . . . ) i muzyki alternatywnej. Pomimo tego, że Mish Mash nie leży na tradycyjnym szlaku imprezowym Krakowa, liczymy na to, że publikę przyciągnie line-up i ludzie będą przychodzić na gigi nie tylko towarzyskie, ale przede wszystkim muzyczne. Koncepcja klubu jest zgodna z nazwą, czyli bazuje na mieszaniu stylów i trendów muzycznych, często podczas jednego wieczoru. W tygodniu klientów raczymy dobrą kawą przy muzyce chilloutowej. Istnieje możliwośc rezerwacji zarówno jednej loży czy sali ale też całego klubu. Nie chcemy zajmować się tylko nalewaniem piwa i organizowaniem imprez. Stawiamy również na rozwój sztuki i promowanie młodych artystów poprzez wystawy fotografii, rzeźby i malarstwa, spotkania literackie czy udostępnianiu sali dla młodych DJów w celu szlifowania ich umiejętności