Data wydarzenia: 27-3-2010

DJ Matush już po raz dziewiąty zaprasza na Magiczną Noc Urodzin! Tym razem będziemy bawić się przez 2 dni - 26.03.2010 we wrocławskim klubie Senso oraz 27.03.2010 w warszawskiej Piekarni.

 

Na imprezie Matush'owi towarzyszyć będzie jak zawsze skład magicznych dj'ów, muzyków i tancerzy. Spodziewajmy się najgorętszych setów oraz wyjątkowej atmosfery.

Na MNU 2010, jak co roku, Matush zaprasza osobiście:

WROCŁAW Senso 26.03.2010


Mój urodzinowy cykl Magicznej Nocy to impreza, którą po raz pierwszy organizowałem w 2002 roku w Warszawie, w kultowym undergroundowym miejscu - W5.

Przez te wszystkie lata zmieniałem miejsca w stolicy corocznie, przyciągając tłum wszystkich tych, którzy w imprezie szukają czegoś więcej... Treść pierwszej historycznej ulotki rozpoczynała się tak: "... podążaj za białym królikiem, skosztuj naszych magicznych cukierków, zajrzyj na drugą stronę lustra... może dotrzesz do mojej magicznej krainy..."

Mam nadzieję, że tegoroczna impreza rozpoczynająca weekend Magicznej Nocy Urodzin we wrocławskim klubie Senso otworzy nowy, niepowtarzalny rozdział tej imprezy, pomoże nam spojrzeć inaczej na rzeczywistość i usłyszeć wyjątkowe dźwięki, które obiecali mi zaserwować wszyscy zaproszeni muzyczni goście.
Matush

 

Matush - Biografia

Matush stał się - dzięki swojej osobowości, płynnej technice mixowania, wyjątkowej selekcji muzyki oraz konsekwencji w tym, co robi- jednym z najbardziej docenionych dj-ów na polskiej scenie klubowej. Dzięki sukcesom własnej produkcji na arenie międzynarodowej zyskał respekt także jako producent i remixer.

Zaczynał w 1990 od funky i hip-hop, zdobywając mistrzostwo Polski w screatch'u, co dało mu możliwość występu na mistrzostwach świata w Rimini we Włoszech.
W połowie lat 90. zaczął stopniowo zmieniać swoje preferencje muzyczne w kierunku muzyki house, grając na wielu cyklach oraz dużych imprezach, promujących kulturę klubową. Szybko stał się rezydentem kultowych już dzisiaj warszawskich klubów takich jak: Trend, Imperium, Rytmu, H2O, Klatka, ZOO.
Intrygujący styl, komunikatywność, wieloletnie doświadczenie oraz wyjątkowa technika mixowania muzyki, pozwala mu podczas występów płynnie przechodzić muzycznie przez wiele gatunków muzyki klubowej.
Łatwość, z jaką Matush radzi sobie ze zmianą miejsca i publiczności sprawia, że jest on dzisiaj jednym z najbardziej zapracowanych klubowych dj-ów oraz występuje jako gwiazda z artystami na większości dużych wydarzeń muzycznych w Polsce takich jak: Instytut Energetyki, Creamfields, Go Play!, Love Parade, Sunrise, Tunnel Electrocity, Electropolise...
Po wydaniu mixowanej składanki Low Pressing Traxx w 1998 roku, vinylowego maxi singla "OFF - Limit EP" w 1999, powstał kolejny singiel - "Latino Laif", który szybko - jako "power play"
w Radiostacji oraz VIVA Polska - został doceniony, stając się w klubach kultowym nagraniem.

Nagranie z kultowym wokalem Martina Luthera Kinga "I Have a Dream" dotarło w grudniu 2008 do 1. miejsca listy sprzedaży singli w jednym z największych sklepów na świecie Junodownload.com. Z kolei singiel "Party Time" w październiku 2009 dotarł do 10. miejsca listy sprzedaży w największym sklepie internetowym na świecie Beatport.com.

 

 

 

 

Uwaga konkurs dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników!

 

Mamy dla was 5 pojedyńczych wejściówek na tą imprezę.

 

Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Po raz który impreza MNU gości we wrocławskim klubie Senso?

 

Swoje odpowiedzi wysyłacie na maila piotr@idance.pl . Wraz z odpowiedziami prosimy dołączyć Imię, Nazwisko oraz nick z iDance.pl w temacie wpisując "Konkurs MNU Senso Wrocław".

Wygrywa 5 pierwszych prawidłowych odpowiedzi. Życzymy powodzenia!