Data wydarzenia: 4-4-2010

Promaidmusic-„Limited Beats” 04.04.2010 www.radiotp.pl

Zapraszamy na nowy cykl audycji radiowych poświęconych muzyce elektronicznej.

W każdą pierwszą niedzielę miesiąca na antenie internetowego radia www.radiotp.pl od godz.18:00 do 22:00 będziecie mogli usłyszeć muzyczne Miksy w wykonaniu dj naszej Agencji Promaidmusic jak też zaproszonych przez nas gości ,którzy specjalnie na tą okazję przygotowywać będą sety ze swoich ulubionych kawałków.

Zaczynamy 4 kwietnia o godz.18:00,tego dnia zagraja dla Was:

-Angelo Mike/sentence/-21:00-22:00

-Simon S -20:00-21:00

-Levy -19:00-20:00

-Mark Davis -18:00-19:00

Info:
 
Bio artystów:
Angelo Mike-/sentence/

Gram dla ludzi, i tylko z myślą o nich...  Prawdziwi profesjonaliści swoje nazwiska  budują latami.ajwiększe sukcesy są  dla nich tylko kolejnymi powodami, żeby dalej  się rozwijać. Angelo Mike jest właśnie takim  profesjonalistą, któremu spoczywanie na  laurach nigdy nawet nie przeszło przez myśl.  Ale sam profesjonalizm w zawodzie DJa i  producenta to tylko połowa sukcesu - druga  to talent, który sprawia, że za artystą  podążają tłumy. Matka, żona i kochanka  Mowa oczywiście o muzyce, która Jarka  Czechowskiego przerodziła w Angelo Mike’a i  nieprzerwanie umacnia jego fenomen. „Łatwo  jest się zachłysnąć sukcesem, oddać  hedonizmowi, zapomnieć o najważniejszych  życiowych zasadach. Powodem, dla którego  jestem tu, gdzie jestem i wciąż czerpię radość  z pracy, jest miłość do muzyki, która  nieustannie przypomina mi, po co to wszystko  robię.“ – mówi o sobie Angelo Mike. A co robi?  Od kilkunastu lat co weekend wchodzi na  DJ-kę, żeby oddać publice kawałek siebie – tak, aby poczuli jedność z historią, którą ma im do opowiedzenia. Podczas jego występów nie ma podziałów na artystę i jego fanów. Jest idealnie zgrana całość, która porwana zachwycającą różnorodnością elektroniki z upływem nocy zdobywa kolejne niezapomniane przeżycia.
Od Małopolski...
Wszystko zaczęło się w rodzinnym Nowym Sączu, w którym Jarek organizował swoje pierwsze imprezy. Gdyby sukces był łatwo policzalny, mogłoby go oddać porównanie frekwencji jego eventów – kilkanaście osób w czasach powijaków i kilkanaście tysięcy na wydarzeniach rangi polskiej edycji Sensation White. Po drodze stać się musiało jednak wiele, by dzisiejszy sukces był w ogóle możliwy. Ważnym krokiem była przeprowadzka do Warszawy, w której przez cztery lata z rzędu Angelo Mike mógł cieszyć się zwycięstwami w plebiscycie czytelników magazynu „Laif“ na najlepszego polskiego DJ-a. Na ten tytuł ciężko pracował, grając w każdym zakątku kraju, z niemal wszystkimi zagranicznymi gwiazdami, którzy u nas występowali. Trudno było wyobrazić sobie poważny event bez jego obecności. Dziś jego pozycja pozwala mu na staranne wybieranie miejsc, w których występuje – takich, których profil muzyczny i możliwości techniczne pozwolą na pokazanie pasji i kunsztu Jarka w pełnej krasie.
 ...po Chicago
Polscy DJe rzadko wyjeżdżają grać zagranicę. Nie tyczy się to oczywiście uznanych producentów, którzy są cenionym towarem na całym świecie. Jarek na sukces studyjny dopiero jednak pracuje, a i tak ma już bogate doświadczenia z wojaży po innych krajach. Jest pierwszym Polakiem, który wystąpił na Mayday w Dortmundzie. Grał m.in. na Creamfields w Pradze i niemieckich festiwalach Soundtropolis, Nature One, House of Summer oraz Love Parade. Grał dwukrotnie na największym festiwalu w Irlandii - Planetlove. Wielokrotne występy w Londynie, Dublinie, Niemczech, Rosji, na Malcie, Słowacji czy w Czechach sprawiły, że fanów Angelo Mike’a coraz łatwiej znaleźć także poza polskim podwórkiem. W grę wchodzą również Stany Zjednoczone, gdzie Jarek wystąpił u boku ATB na evencie w Congress Theatre W Chicago. Co wiecej w chicagowskim klubie Vision Jarek zatrząsł parkietem już dwukrotnie, ostatnio podczas trasy promującej jego najnowszą kompilację Poland Calling.
Następny krok ...
Wspomniana wcześniej polska edycja najbardziej spektakularnej na świecie imprezy tanecznej, Sensation White, to także ważny aspekt życia Jarka. Widząc błędy i niedociągnięcia będące plagą rodzimego clubbingu postanowił sam wziąć sprawy w swoje ręce. Tak zrodziła się agencja bookingowa Sentence i agencja eventowa Essence Music. Pierwsza skupia się na profesjonalnym managemencie i promowaniu utalentowanych artystów, druga ma w swoim dorobku ogromne wydarzenia we wrocławskiej Hali Ludowej oraz w Hali Arena i na Malcie w Poznaniu. Na zaproszenie Essence Music w Polsce wystąpiły m.in. takie gwiazdy, jak Armin van Buuren, Ferry Corsten, ATB, Above & Beyond i aż dwukrotnie Tiësto. Po raz drugi odbyła się także legendarna impreza Sensation White, co najlepiej świadczy o zaufaniu, jakim światowi promotorzy darzą agencje.
Produkcja...
Obecnie Jarek Czechowski jest pomysłodawcą i twórcą projektu kompilacji Poland Calling zawierającej nagrania muzyki klubowej polskich artystów. Jest to pierwsza tego rodzaju kompilacja w Polsce. Jarek na płycie zamieścił swój producencki debiut, efekt wielu tygodni pracy w studio. Utwory te stanowią brzmienie progressive z mieszanką minimal i tech house. Dla jego twórczości inspirację stanowią emocje, które towarzyszyły mu przez lata pracy dj'a. To niesamowite w jak idealny sposób zawarł w melodii to co chciał wyrazić. Każdy fan muzyki klubowej powinien tego wysłuchać. "Każdy kolejny sukces otwiera drogę do następnego. Nie potrafię i nie chcę się zatrzymać. Pracuję z ludźmi, których bardzo cenię. Pracuję dla ludzi, bez których nic nie znaczę.“ – Angelo Mike.

Simon S-951 Gaspra / Nine Records /Piekarnia
 

"Simon.S nie tylko organizuje świetne imprezy w Polsce, ale jest także jednym z najlepszych DJs i producentów w kraju, wydający świetne elektroniczne kawałki, które z miła checia graliśmy w naszym show w BBC Radio 1! Godny zwrócenia uwagi!"

Trophy Twins / Pop Pop Records / BBC Radio 1 / UK /
 

"Przez cały okres, który spedziłem w Europie Wchodniej, Simon.S jest jednym z bardziej obiecujacych DJs jakich widziałem. Konsekwętny w tym co robi, za dekami wchodzi w niego diabeł..."

Funkagenda / Toolroom Records / Groovedigital / UK /
 

"Simon.S to jeden z najgorętszych i najświeższych talentów jakich słyszałem w Europie Wschodniej. Nie mam wątpliwości, że wiele uda mu się osiągnąć!"

Paul Thomas / Godskitchen Worldwide Resident / UK /
 

Dj, producent, promotor. Urodził się w Warszawie w 1982 roku. Po raz pierwszy z muzyką zetknął się poprzez taniec towarzyski. Jego trenerem był Agustin Egurrola, prowadzący najlepszą w Polsce i jedną z lepszych w świecie grupę tańca nowoczesnego VOLT. W wieku 16 lat Szymon zetknął się z kultura hip-hopu. Był jednym z członków zespołu Tandem, dla którego tworzył podkłady muzyczne i zajmował się rymowaniem. Pod koniec lat 90tych zainteresował się minimalem. Wtedy też zaczął pracować nad swoimi pierwszymi produkcjami. Po imprezie z udziałem Rogera Sancheza we wrześniu 2000 r., zwrócił się w stronę muzyki house. Dwa lata później Szymon kupił gramofony i zajął się graniem. Po 2 miesiącach treningu zadebiutował na imprezie zorganizowanej przez Thandile, w klubie Apartament No.1 w Warszawie. Od tamtej pory związał się z agencją i był przez nią promowany.

 

Od września 2003r. zaczął organizować imprezy na własną rękę. Współpracował i grał do tego czasu z takimi gwiazdami jak: Eric Prydz, Pete Tong, Danny Howells , Nic Fanciulli, Bodyrox, Sebastien Leger, Tom Novy, Martijn Ten Velden, Deadmau5, Cassius, Seb Fontaine, Chris Lake, Michael Gray, Pete Gooding, Funkagenda, Paolo Mojo, Blank&Jones, Jonathan Ulysses, Tocadisco, 16Bit Lolitas, Jim Rivers, Benassi Bros., Barry Ashword (Dub Pistols), Luke Fair, Olav Basoski, Trophy Twins, Paul Thomas i wielu wielu innych. Jako pierwszy w stolicy zorganizował imprezę jednej z najbardziej szanowanych labeli na świecie – Renaissance oraz był odpowiedzialny za organizację pierwszej brytyjskiej imprezy Kissdafunk w Polsce. Simon występuje zarówno w całej Polsce jak i za granicą, gdzie pokazywał swoje możliwości w takich klubach jak: SeOne (Londyn, Wielka Brytania), Rififi (Manchester, Wielka Brytania), Avalanche (Les2Alpes, Francja) czy Mecca (Praga, Czechy). We wrześniu 2007roku był także gościem na urodzinach słynnego brytyjskiego klubu Godskitchen Air (Birmingham), gdzie wystąpił u boku takich sław jak: Eric Prydz, Nic Fanciulli, Funkagenda czy The Shapeshifters. Poza imprezami w klubach jest także częstym gościem audycji radiowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

Podczas sześcioletniego stażu Simon był rezydentem takich klubów jak: Vanilla Club (2004), Starlight Cafe (2005), Space Club Warsaw (2007-2008), gdzie pełnił funkcję także menadżera artystycznego. Obecnie obejmuje stanowisko głównego rezydenta w legendarnym polskim klubie Piekarnia w Warszawie. Jest także ekskluzywnym promotorem światowej marki Global Underground na Polskę.

 

Simon odnosi sukcesy także pisząc muzykę, którą produkuje w stylu deep/tech/progressive house. Jego debiutancki remix Filth `People Are Sick` został wydany miedzy innymi w towarzystwie znanego na całym świecie duetu The Buick Project (Nic Fanciulli & Andy Chatterley) w brytyjskiej wytworni SIC Recordings. Na koncie posiada już remixy dla takich nazwisk jak Paul Thomas, Mark Trophy (Trophy Twins) czy Rob Mooney. Szeroka juz dyskografia sprawiła, że zwrócił na siebie uwagę takich artystów jak: Funkagenda, Rob Roar, Luke Fair, Rhythm Code, Martijn Ten Velden, Bodyrox, Michael Gray, Trophy Twins, Rob Mooney i wielu innych. Simon produkuje także pod nazwa 951 Gaspra. Jest to projekt założony przy współpracy z jego przyjacielem Tobiasem Manou – rezydentem imprez Tres Risque w klubie Pacha London (2007). Ich remix polskiego producenta Mafia Mike`a pt.„Lately” dla wytwórni `Nine Records` supportowany był zarówno przez Ministry Of Sound Radio jak i przez Kiss 100, gdzie znalazł się na 5tym miejscu w TOP 10 Monsters Tracks w audycji Simona Dale`a.

 
 

Levy- Gdyby wybierano w Polsce najbardziej sympatycznego DJ'a to Levy mógłby liczyć na pewno na wyższą pozycję, niż tą, którą osiągnął w plebiscycie Top 100 magazynu Laif. A przecież miejsce piąte to pułap dla wielu oznaczający spełnienie marzeń. Krzysiek (Levy) jednak od zawsze zachowywał się jakby jego marzenia spełniały się stale i hurtowo. Wieczny uśmiech, spontaniczność i chęć działania

to przecież nie są cechy pospolite. I pewnie jest w nim też sporo szaleństwa, bo kto o zdrowych zmysłach poświęca się przekładaniu czarnych płyt w czasach, gdy w Warszawie niewielu ma pojęcie co to elektroniczna muzyka taneczna. Mowa o roku 1996, w którym to Levy rozpoczął swoją trzyletnią rezydenturę w Trendzie- jednym z pierwszych prawdziwych klubów stolicy. Imprezy Rush House Party, ludzie do dziś wspominają z rozrzewnieniem, a to właśnie m.in. Krzysiek swoim graniem tworzył niesamowity i niezapomniany klimat tamtych nocy. W stawianiu pierwszych kroków pomagał mu DJ Easy - postać, którą do dziś nazywa swoim muzycznym ojcem chrzestnym. Levy poznawszy podstawy został całkowicie pochłonięty sztuką miksowania i postawił sobie za cel nieustanne doskonalenie się w tej dziedzinie. Bowiem nawet najwspanialsze kawałki nie zabrzmią należycie, jeśli zdolność ich doboru nie będzie szła w parze z techniką.

Mark Davis-Jest wiele rzeczy w naszym otoczeniu, które sa interesujace i inspirujace. Jednak niezbyt wielu ludzi dostrzega, te jakze istotne elementy. Elementy,które sa w stanie radykalnie zmienic zycie czlowieka i wytyczyc droge, która bedzie podazla. Aby odkryc w sobie ukryty talent, trzeba czasem przypadku. W czasach szkoly podstawowej Piotr zainteresowal sie elektronicznymi dzwiekami. Z uplywem czasu jak kazdy mlody czlowiek zaczal pojawiac sie na imprezach. Nie bylo by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, ze zamiast bawic sie, sluchac. Z ciekawosci i checi eksperymentu pewnego dnia pozyczyl sprzet i kilka plyt od kolegi. Pierwsze próby miksowania tak go wciagnely, ze postanowil zrobic wszystko aby miec wlasne gramofony. W ten sposób, ze zwyklej checi zabawy zrodzila sie pasja trwajaca po dzis dzien. Poczatkowo preferowal muzyke house w jej bardziej funkowej odmianie, jednak z czasem odkryc glebsze, nieco bardziej interesujace brzmienia deep i progressive. W 2004 roku miac swój pierwszy wystap, od tego czasu pojawia sie w kilku miejscach w swoim rodzinnym mie,,cie Poznaniu. Jego talent zostac zauwazony w 2006 roku kiedy poraz pierwszy zagrac w jednej z najbardziej znanych polskich, klubowych stacji radiowych RMI.FM. Kooperuje z wieloma dj'ami i artystami, nie tylko w Polsce. Na poczztku 2007 roku zalozyl kolektyw dj'ski SYNTAX SOUND, w którym skupic utalentowanych artystów z wielu krajów. Obecnie jego repertuar to progressive z elementami tech-house i electro. Jego sety pojawiaja sie w wielu stacjach radiowych na calym swiecie.
Audycje w stacjach radiowych:
- Winylowe Noce @ RMI.FM Poznan.PL (08/2006, 08/2007)
- 7 wspanialych @ RMI.FM Poznan.PL
- Syntax Sound Mix @ RMI.FM Poznan.PL (02/2007)
- Ultra Music Sessions @ Sensgenerate.FM USA
- Mark Davis @ Progressive Orange Londyn. UK (12/2006, 01/2007, 05/2007)

Wybrane bookingi w klubach:
- Wielka Brytania:
Turnmills (Londyn)
- Polska:
Luztra (Warszawa), Alter Ego (Poznan), Balinga(Poznan) Cute (Poznan),
IQ (Poznan),Juwenalia 2006 (Poznan) ,Terytorium (Poznan),
Post Dali (Poznan), Promo House