Data wydarzenia: 8-5-2010

Po ubiegłorocznym sukcesie jednej z największych imprez elektronicznych wschodniej polski, przyszedł czas na jej kolejną edycję. DANCEWITHME OPENAIR 2010 - tym razem określenia "głośniej, więcej i lepiej" to stanowczo za mało, żeby wystarczająco dobrze opisać nadchodzący festiwal w Białej Podlaskiej. Wielkie Gwiazdy światowe, dwie sceny przesiąknięte czystym elektro, techno, oraz drum&bass, a do tego ekskluzywne pokazy sztuki barmańskiej... obecność obowiązkowa. Skoro już przy tym jesteśmy, należy wspomnieć że dzień wcześniej odbędzie się konkurs w bramaństwie klasycznym, pod nazwą SHAKEWITHME, gdzie umiejętności mieszania napojów zaprezentują utalentowani barmani z całej Polski. Do tego wszystkiego nie może oczywiście zabraknąć pokazów Flair (rzucanie butelkami) w wykonaniu Mistrzów Świata, które z całą pewnością konkretnie rozgrzeją widownię. Te dwa nadchodzące eventy, stanowią obowiązkową pozycję dla wielbicieli dobrych imprez, świetnej muzyki i smacznych drinków.

Podsumowując SHAKEWITHME (Restauracja Skala/ Biała Podlaska), Ogólnopolski Konkurs Barmański organizowany którego organizacji Podjeło się Ogólnopolskie Stowarzyszenie Barmańskie. Znawcom świata barmańskiego nie trzeba tłumaczyć już więc w jak wielkiej rangi wydarzeniu będziemy mieli okazję uczestniczyć. 26 barmanów z całego kraju oraz 4 sędziów którymi zostali barmani z najwyższą rangą barmańską – „Master”, Do tego bardzo widowiskowy występ Mistrzów świata Barmanów w stylu Flair. Wszystko w niepowtarzalnej Opawie muzycznej i świetlnej. Pierwsze takie wydarzenie po wschodniej stronie Polski które w zaufaniu Urzędu Miasta Biała Podlaska uzyskało Honorowy Patronat Prezydenta Miasta.

DANCEWITHME: (Amfiteatr / Biała Podlaska) Jak w latach poprzednich impreza z wielkim „hukiem” odznaczająca się w naszym mieści niepowtarzalnym klimatem muzycznym oraz niepowtarzalnymi efektami świetlnymi. W tym roku organizatorzy mówią że nie idą krok dalej ale robią od razu kroków pięć. 15.000 Watt Nagłośnienia, Około 30 tu ruchomych głów i skanerów, Pokaz laserowy, Wielki wizualizacyjny show na 2 wielkie telebimy oraz 10 wielkich telewizorów plazmowych do tego wiele innych niespodzianek. Do tego 19stu Dj’i z Anglii, Polski i Niemiec. Szokującą wiadomością dla Przybywających na imprezę jest to iż Główną Gwiazdą imprezy na tego tocznej Edycji Open AIR 2010 jest wszystkim znany Dj i Producent –„ TOMCRAFT” znany przede wszystkim z takich numerów jak „Loneliness” lub „Ready To Go”.

LINK: http://www.youtube.com/watch?v=nEROOmxXnfc&feature=fvst

DANCE&SHAKE WITH ME: 7-8 maja, Biała Podlaska.

 
 
 

DANCEWITHME
Open Air 2010

08.MAJA.2010 (Sobota)

Open Air start 19:00 - Stop: 3:00
Afterparty - Start 1:00 Stop 10:00

Miejsce OPEN AIR: Amfiteatr / Biała Podlaska (Park Radziwiłowski)
Miejsce AFTERPARTY: Klub Gramofon / Ul. Narutowicza 24a / Biała Podlaska

Artyści:
Tomcraft (Great Stuff / Craft Music / Niemcy)
HEIST (Metalheadz/Sumo Beatz/co-lab/Anglia)
Angelo Mike (Sentence / Warszawa / Polska)
Fusion F (Global Underground / Baroque Records / Warszawa)
Siasia (Dirty Stuff Records / Katowice)
CONNECT (Shinobi / Anglia)
Cuba (Euphoria / Warszawa)
RUI ABER aka. Lowrider (Wickedtype / Lublin)
Alan White (Sentence / Lublin)
Vincent (drumatic association / Warszawa)
Pompon (drumatic association / Warszawa)
Armani (drumatic association / Warszawa)
MC Mekar (kings of the nuskool/kool fm/quality control/ Anglia)
MC Andlar (subdub/Anglia)
MC AOB (shinobi/ Anglia)
MC Noze (drumatic association/ Warszawa)
Matt Tracker (Lublin)

Perry Vinni (Biała Podlaska)
H2eL (Biała Podlaska)
Mr. Sensei & SteCa_Si (Biała POdlaska)
 
Więcej info na : WWW.dancewithme.pl