Data wydarzenia: 24-4-2010

Zapraszamy na imprezę TECH-PROVOCATION do klubu OVO w Gdańsku Wrzeszczu 24 kwietnia od godz.20 .Atrakcją wieczoru będzie znany wszystkim uczestnikom Sunrise Festiwal-DJ MAIQEL.
Szykujcie się na odjazdową imprezę w nowoczesnym,multimedialnym wnętrzu z oryginalnym- jedynym takim oświetleniem w trójmieście.
Wizualizacje przygotuje Lady Black. Niespodzianki dla pierwszych gości PROVOCATION- oferta w barze.

Line-up:


DJ MAIQEL
Breed Van Deejay
Conrado K

DJ MAIQEL - karierę muzyczną zaczynał, gdy muzyka klubowa była jeszcze w zarodku. Pierwsze kroki za konsoletą stawiał w latach 90, już wtedy jego talent stawał się coraz bardziej widoczny, a on sam coraz częściej doceniany. Jednak jego pasja do muzyki klubowej musiała doczekać się roku 2000, wtedy właśnie objąłrezydenturę w szczecińskim Klubie Lokomotiv, gdzie szlifował swoje umiejętności, próbując różnych styli

Począwszy od bardzo modnych w tamtym czasie techno- elektro poprzez style progresywne aż do muzyki house. Ta ostatnia mająca najwięcej tradycji wywarła największy wpływ i jest dziś wizytówką Maiqela na rynku muzycznym. Od zawsze pasjonował się dźwiękiem, marzyły mu się własne produkcje i w jego przypadku marzenia się spełniają. Od 2005 w małym, przytulnym studio wraz z Miqro nabierali doświadczenia w przelewaniu myśli na nuty i brzmienia. Zaowocowało to pierwszymi obiecującymi produkcjami. Od 2007 roku już jako duet Miqro & Maiqel tworzą hymny Sunrise Afterparty- wspaniałej imprezy na której miał wielką przyjemność zagrać. Obecnie to już doceniany dj, którego sety usłyszeć można zarówno w Polsce jak i za granicą. Rezydent szczecińskiego Intro. Ostatnio Maiqela można usłyszeć również we wtorkowych audycjach internetowego radia icefm, gdzie wraz ze swoim współproducentem wprowadzają swoich słuchaczy w cudowny świat muzyki klubowej. Prywatnie pogodny i sympatyczny człowiek.

Start: 20:00
Wstęp: panie 5 zł/panowie 10 zł

Club OVO (dawny Negatyw)
ul.Do Studzienki 34a
Gdańsk-Wrzeszcz
www.clubovo.pl

P.S. W tą sobotę tj. 17 kwietnia odbędzie się "Before Party" TECH-PROVOCATION

Zagrają:

Breed Van Deejay
Chrismo
Conrado K
Fruit

Start: 20:00
Wstęp: panie free/panowie 10 zł