Data wydarzenia: 24-4-2010

Piknik, piknik, piknik już czas na Studencki Piknik!!!

Świeci piękne słoneczko, jest już ciepło i wszystko zaczyna się pięknie zielenić, nie siedź w akademiku tylko wybierz się na Kozienalia&Medykalia z WySPĄ Plener Weekend Warm – up już 22-24 kwietnia 2010 r.

Wielkie Otwarcie Sezonu Grillowego 2010 w Wielkiej Hali Namiotowej ”Festyn”, jakiej jeszcze w Lublinie nie było, na Miasteczku Akademickim UMCS, plac przy boisku do siatkówki przed Akademikiem Dodek, start codziennie godzina 19.00.

Lubelski studencie, czy nie znudził się już Tobie "lubelski" Clubbing, ciągle te same twarze i  te same przepocone kluby? Nam, czyli Mocy Jedności Lubelskich Studentów tak, dlatego szczególnie zapraszamy Naszych Studentów z UMCS, UM oraz WSPA, ale nie tylko na wspólną, międzyuczelnianą, studencką integrację oraz Warm – up  przed zbliżającymi się wielkimi krokami Kozienaliami 2010 i Medykaliami z WySPĄ 2010.

Zasmakuj wspólnie z Nami i ze swoimi znajomymi po raz pierwszy w tym roku Pleneru, poznaj nowych, świeżych ludzi i poczuj klimat prawdziwego piknikowego relaksu, zapachu kiełbaski i smaku zimnego piwka, tak jak lubisz i jeszcze wielu, wielu innych atrakcji, które przez ten weekend specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS, Samorząd Studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, Samorząd Studentów WSPA.

Pamiętaj 22-24 kwietnia 2010 r. Wielkie Otwarcie Sezonu Grillowego 2010 w Wielkiej Hali Namiotowej ”Festyn” na Miasteczku Akademickim UMCS, plac przy boisku do siatkówki przed Akademikiem Dodek, start codziennie godzina 19.00., odwiedź Nas chociaż jednego dnia, wstęp szóstaka, Studencie, nie może Ciebie tym razem z Nami zabraknąć.