Data wydarzenia: 25-6-2010

TEKTON ENTERTAINMENT PRESENTS:

TECHNICAL TOAST WITH ADAM BEYER @ M25, 25.06.2010 WARSZAWA


Mam zaszczyt zaprosić was wszystkich 25 czerwca do warszawskiego klubu M25 na Techniczny Toast z niekwestionowaną legendą międzynarodowej sceny techno, pochodzącego ze Szwecji - ADAMA BEYERA!
W tą gorącą letnią noc na warszawskiej Pradze, w niezwykle industrialanym klimacie będziemy bawić się na 3 scenach.Scena główna z główną gwiazdą wieczoru trząść się będzie w rytmach Techno w najlepszym tego słowa znaczeniu.Na dole elektryczni czarodzieje będą wodzić nas za nogi przy dźwiękach Electro i to takim z pie*****ięciem, którego nie powstydziłby się nawet sam Porucznik Jaszczur. A na trzeciej i ostatniej scenie, która umieszczona będzie w ogródku będziemy mieli przyjemnośc wyskakać się przy połamanych bitach Drum & Bassu w wykonaniu czołowych polskich artystów tego gatunku.

Jeszcze pare słów o Adamie:Muzyka Adama Beyera jest równoznaczna z wszystkim, co jest ciekawe i ekscytujące w techno. Pojawił się jako figurant bardzo płodnej szwedzkiej sceny muzyki techno; jego rozważne, pełne skupienia podejście do swojego zajęcia, potwierdziło jego pozycję jako znanego i rozpoznawanego na całym świecie DJa i producenta, który znajduje się w czołówce w najostrzejszych klubach światowych oraz w czasie festiwali…
Jednakże życie muzyczne Beyera zaczęło się w środowisku oddolnym, nieoficjalnym: poprzez kształtowanie rozkwitającej Sztokholmskiej sceny techno czy poprzez pracę w miejskim renomowanym studiu nagraniowym Planet Rythm. To właśnie tam zaczęła się jego współpraca z triumwiratem: Cari Lekebusch, Joell Mull i Jesper Dahlback; dzielenie się pasją do dynamicznego i zróżnicowanego techno, nieuchronnie doprowadziło do początków produkcji eksperymentalnej i muzycznej eksploracji, co trwa do dnia dzisiejszego.
Począwszy od debiutu Drumcode 1 opublikowanym na Planet Rhythm, produkcja Beyera zdobywa szczyty, włączając tutaj publikacje dla Plus 8, Novamute, Cocoon i Soma, remiksy Underworld "PushUPstairs" ,Morgan "Flowerchild" i Matthew Jonson "Marionette" oraz bogactwo materiału jego własnych wydawnictw Drumcode, Truesoul i MadEye

A OTO SKŁAD GRAJKÓW NA ÓW EVENT:

TECHNO MAIN FLOOR:


ADAM BEYER /drumcode/
EDD /nitodrum.rec/
WARSAW GROOVE BUZTARDZ livePA! /propane & solid/
BAJK /przyjaciele w tańcu/
GEM /underground perception/
SELEKT /ezoteric/
RUST /warsaw mechanism/

ELECTRO STAGE:

GOGA M /bts/twice dice/
KIM /bts/twice dice/
DECE B2B CARGO /spaghetti mafia/ezoteric/
PHILL3 /telemetry rec./
SPIDER B2B JAROŚ /spin da reality/
BARTOSH C /schizophrenia rec./

JUNGLE OF BASS:

PUSH /absurd squad/
MI-KA /adhd crew/
MIA TWIN /alternative squad/
SULU B2B SAYKO /fuck the fame/
SEBASS /tricked sound/
SHORT /meneshenelajta/
SIDHE B2B NITRO /gibonium potasu/

VISUAL PERFORMANCE:

DR.76_21

LOCATION: M25, Warsaw
DATE: 25.06.10
ENTRY: 40pln
START: 22 end 06

www.idance.pl________________________FLYER: