Data wydarzenia: 3-7-2010

Po długiej przerwie w mury katowickiego Mega Club’u powracają techniczne brzmienia z najwyższej półki. Już 3 lipca zapraszamy Was na pierwszą imprezę z cyklu: Industry of Sound której organizatorem jest Veda Sound oraz Dirty Stuff Records.

Tej nocy na jednej scenie spotkają się dwie gwiazdy z zagranicy. Pierwsza z nich to Frank Muller znany również jako Beroshima. DJ i producent pochodzący z Berlina, wydający płyty m.in. w legendarnym labelu Sven’a Väth’a – Cocoon Recordings. W Polsce znany jest z licznych wystepów w klubie Kanty w Jaworznie oraz z pierwszej edycji polskiego Mayday. Drugą , równie wielką atrakcją tej nocy będzie natomiast sam brat wyżej wspomnianego wielkiego mistrza Svena – Mike Väth, który w ten właśnie weekend po raz pierwszy zagości w naszym kraju. Kroku dotrzymywać im będą: jeden z najlepszych polskich live performerów: SLG z Łodzi; reprezentant śląska, założyciel Dirty Stuff Rec. - Siasia oraz Dan Damonn, Parkey i DaMike - przedstawiciele agencji Veda Sound.

Od tej chwili na bieżąco będziemy informować Was o wszystkich nowościach związanych z tym wydarzeniem. Wkrótce pojawią się również informacje o biletach i wcześniejszej rezerwacji. Zatem miejcie uszy i oczy szeroko otwarte…

 

Veda Sound & Dirty Stuff Records prezentują:

Industry of Sound @ Mega Club / Katowice (3.07.2010)

 
wystąpią:

Frank Müller aka Beroshima (Müller Rec., Cocoon, Soma, Tresor / Berlin)

Mike Väth (GON Rec. / Zürich)

SLG (Trapez, Cynosure / Łódź) LIVE!

Siasia (Dirty Stuff Rec., Müller Rec. / Katowice)

Dan Damonn (Veda Sound, Rave-o-lution 303)

Parkey (Veda Sound)

DaMike (Veda Sound)

 
+ chill out room
 
informacje o artystach:
 

start: 21; stop: 6; bilety: rezerwacja 25 złotych / w dniu imprezy 30 złotych

music: techno, tech-house, minimal

 
Mega Club
Katowice, ul. Żelazna 9