Data wydarzenia: 11-6-2010

Już 11 czerwca w klubie Viva Wapno nadejdzie niesamowita noc, która dostarczy niezwykłych i niepowtarzalnych wrażeń wszystkim fanom muzyki klubowej. Tej nocy klub opanują osoby odpowiedzialne za najlepsze w Polsce eventy ; Sunrise Festival, enTrance, enHouse, Independance, Welcome To.., Revolution! Dzięki ich niesamowitej pracy polska muzyka klubowa od kilku lat stale zmienia się i odgrywa coraz większą rolę na mapie światowego clubbingu.

 

Grali praktycznie w całej Polsce, dla tysięcy osób. Uczestniczyli na wszystkich znaczących festiwalach w naszym kraju. Supportowali największe ikony muzyki klubowej. Są odpowiedzialni za szereg niezwykłych produkcji.

To tylko część z ich niezliczonych zasług.
 

Ta noc będzie należała do MDT Agency! MDT Night to najlepsza impreza w okolicy! Prosto z największej agencji w Polsce zagrają po raz pierwszy w Vivie zagrają: Jay Bae oraz Fafaq! Ci niesamowici DJ-e od kilku lat na stałe wpisali się do czołówki polskich DJ-ów o czym świadczą ich pozycje w prestiżowym rankingu  FTB TopDJ.

 

Ponadto tej nocy zagrają: uczestnik takich imprez jak tegoroczny Sunrise Festival oraz enTrance MdK, legendarna postać bydgoskiej sceny klubowej  Blaise, założyciel audycji House after Hours MdK oraz młodzi i niezwykle ambitni rezydencji Bartas oraz Solve.

 
Line-up:
Jay Bae (MDT Agency)
Fafaq (MDT Agency)

MdK (Sunrise Festival 2010, enTrance 2010) Blaise (enTrance 2010) Young Dee (enTrance 2010) Bartas (Rezydent) Solve (Rezydent)

 
Data: 11.06.2010
Miejsce: Viva Wapno
Start: 21.00
Wstęp: 10 złotych
 

UWAGA! Dla wszystkich spragnionych fanów przygotowaliśmy darmowe autobusy do klubu!!

 
Rozkład jazdy:

       - 20:45 Wągrowiec (Dworzec PKP),

       - 21:10 Gołańcz (Rynek),

       - 20:45 Żnin (Dworzec PKS),

       - 21:10 Damasławek (Rynek),

       - 20:30 Nakło n/Not. (ul. Poznańska),

       - 21:00 Kcynia (Dworzec PKS), 04:05 Powrót.

 
Więcej informacji na: www.klubviva.com
 

MDT Night  najlepsza noc, najlepsza muzyka, najlepsza zabawa!

 
Zapraszamy!