Data wydarzenia: 27-5-2010

Trance Connection ponownie powraca do Szczecina! Po dłuższej przerwie kolektyw djsko-producencki znowu zabrzmi w naszym mieście, wprowadzając Was w piątą, jubileuszową edycję imprezy.
Skład w którym nie brakuje utalentowanych i pełnych energii młodych ludzi wraca z jeszcze większą chęcią przekazania Wam ogromnej porcji muzyki na najwyższym poziomie! Już 27 maja ponownie usłyszycie takich artystów, jak Arctic Moon, Apple One, Cairalan, Padu i Mr.White, którzy w pełni zadbają o to, abyście poczuli się jak najlepszym klubowym evencie! Wybuchowa mieszanka pięknych trancowych melodii, techowych floorkillerów i pełnej werwy muzyki house ponownie ma zamiar rozkręcić szczecińskimi klubowiczami!

Przy najlepiej wyselekcjonowanych rytmach świętować będziemy trzecie urodziny portalu MY-EVENT.PL, który swoim doświadczeniem i nienagannością współpracuje już kolejny rok z największymi agencjami eventowymi w naszym kraju! Nie spóźnij się i poczuj klimat najlepszej klubowej muzyki w czwartek w klubie Lulu (dawny Can Can)