Data wydarzenia: 29-5-2010

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej głownie brakiem miejsca na wrocławskiej mapie klubowej, [punkt]kolektiv wraca z nowym "otwarciem" by znow szokowac, zaskakiwac, łamać schematy, przełamywac bariery i promowac najswiezsze trendy w szerokopojetej elektronice! 29 maja w Teatrze Versus we Wrocławiu, kolektyw zaatakuje ze zdwojoną siłą i potrojoną charyzmą!
Za nami 10 fantastycznych imprez, na ktorych gościlismy wielu dj i producentow. 10 imprez - rózne historie, była i planeta Roboklik na ktorą wyruszyła dzielna załoga kosmicznych odkrywców, byly horrory i Mikrostruktury, a przy tym muzyka i wizualizacje z najwyzszej półki! 10 kW naglośnienia zapewni masaż basem każdemu, nawet najbardziej krytrycznie nastawionemu malkontentowi, a w niesamowitej atmosferze teatru, usłyszymy mieszanke Minimalu, Deep techu, Tech house'u i Electro na najwyższym poziomie.
Przed nami kolejne 10 imprez, które będą przełamywac schematy i promować najswierzsze podejscie w dziedzinie muzyki elektronicznej! 29 maja zobaczymy zatem nieco okrojoną "załogę [p]", w składzie Lukas Hert, Quaris, Mathias Nova live, Neko oraz gLitch'a, którym gościnnie towarzyszyć będzie znany wrocławskiej scenie Dropski z Substanz.art oraz Mistic z ekipy Deep in Progress.

[p].11:Hippi Tech! bedzie niesamowitą podróżą poprzez świat elektoniki, i video, zabawa przy niesamowitym nagłośnieniu i muzyce od wczesnych godzin wieczornych do późnych godzin porannych! A co najważniejsze z okazji przypadającego wtenczas dnia dziecka, prezent dla wszystkich "bad-boyów" i "naughty-girlsów" w postaci wstępu za FREE!!!

 

[punkt] (łac. punctum = kropka)
1. mała okrągła plamka;rzadziej znak graficzny w kształcie takiej właśnie plamki;kropka.
2.część jakiejś określonej powierzchni (np.ziemi,przedmiotu), wycinek przestrzeni;miejsce.
3.mat.najprostsza figura geometryczna nie mająca wymiarów.
[Punkt] Kolekiv jest grupą ludzi związaych wspólną działalnością,dążeniami i inspiracjami.
Celem kolektywu jest promowanie nowoczesnej, szeroko pojętej muzyki elektronicznej, oraz co istotne, o...- zaraz!, TO juz bylo..

 

Kiedy: 29.05.2010 (Sobota)
Gdzie: Teatr Versus, INTAKUS-PARK ul. Wróblewskiego 9 - Wrocław
Start: 21:00
Muza: tech / minimal / house
tax : FREEE

 

Line Up :

Dropski // substanz.art
Lukas Hert // [punkt] // Reaktor
mN_va // [punkt] // minicromusic - LIVE ACT
Quaris // [punkt]
Neko // [punkt]
Mistic // dip

Poswieci nam :

vj gLitch // [punkt]// dip