Data wydarzenia: 31-5-2010

Łukasz Derda bo tak naprawdę nazywa się młody dj ukrywający się pod pseudonimem Ryan Sollberg. Pochodzi z okolic Łodzi, na co dzień to uśmiechnięty i bardzo wesoły człowiek z masą pomysłów. Muzyką interesował się już w latach młodzieńczych kiedy to zaczął poznawać niemal wszystkie gatunki jako młody chłopiec. Wszystko zaczęło się jak sam mówi parę lat temu, szkolne dyskoteki i inne imprezy kiedy to stawiał pierwsze kroki w mixowaniu na 2 odtwarzaczach Sony i starym mixerze Vestax. Kolejne lata przynosiły coś nowego, nowi ludzie, miejsca także i przede wszystkim poznanie muzyki w której zakochał się do dziś czyli Trance, Techno, Progressive. Zaczęło się to gdy po raz pierwszy usłyszał set Sandera van Doorna z roku 2005 i pokochał rytmy jakie prezentował, potem przyszedł czas na innych artystów takich jak Marco V, Mauro Picotto, Carl Cox czy Jochen Miller, Cirez D, Ron van den Beuken, Reaky, John O'Callaghan, John Askew, Sean Tyas, Simon Patterson, Artento Divini, Steve Angello, Cliff Coenraad, Eddie Halliwell, Chris De Seed, Dave Schiemann. Jego bootlegi zostały docenione m.in. przez Judge Julesa w Radio 1 BBC ale także przez Michaela Splinta. Do tej pory grał z takimi dj'ami jak: Justin, Bream, K-3, Conrad S, Anguilla Project, Richard Durand, 4 Strings, Judge Jules, Jochen Miller, Dj Inox, John Hetmond itd. Obecnie w swoich setach używa 3 decków naraz, podpierając się ciekawymi efektami tworząc na żywo mashupy i edytując utwory. Roczne ćwiczenia przyniosły zamierzony efekt jakim było opanowanie sztuki scratchingu, opierając się o zdobytą wiedzę i wiele godzin cwiczen.W roku 2009 udało mu się wygrać konkurs na rezydenta trance'owych piątków w nowo powstałym klubie Magnetic w Warszawie gdzie przez pewien czas rozgrzewał publiczność wraz z Conradem S prezentując wachlarz muzyczny od spokojnego progressivu, po płynące brzmienia upliftu i ciężkie dźwięki tech trance'u. Głównymi mentorami dla Ryana są niewątpliwie Eddie Halliwell oraz Carl Cox ze względu na umiejętności techniczne.

Na rok 2010 planowane są pierwsze autorskie produkcje muzyczne, z pewnością w energicznym stylu poprzez progressive, trance oraz driving techno. Jego najnowszy tech trance'owy bootleg "War Off" został przyjęty bardzo dobrze przez takich dj'ów jak: John Gibbons, Alan Wyse, Davey Asprey, Fei-Fei, Kane Nelson, Kaeno, William Daniel, John Askew i wielu innych.

Od początku 2010 roku pod adresem www.welovetrance.podomatic.com można odsłuchać, pobrać a także przejrzeć tracklisty kilku ostatnich audycji We Love Trance Radio Show - zapraszamy!