Data wydarzenia: 3-7-2010

Klub Mango w Mielnie oraz Agencja Music Rotation zapraszają w sobotę, 3 lipca na pierwszą tego typu imprezę w Mielnie - WELCOME TO IBIZA! Podczas imprezy liczne promocje, konkursy w których do zgarnięcia masa atrakcyjnych nagród. Nie zabraknie gorących tancerek oraz specjalnego wystroju klubu ściągniętego prosto z IBIZY!

 

Za konsoletą zobaczymy i usłyszymy promotorów agencji Music Rotation - duet CLOCKHOUSE uczestników tak prestiżowych imprez jak GLOBAL GATHERING czy GODSKITCHEN!

 

 

CLOCKHOUSE to utalentowany duet, który wszędzie gdzie się pojawi sieje zamęt i spustoszenie. Duet tworzą dwaj przyjaciele - Kuba oraz Kamil. Dzięki temu, że grają w duecie uzupełniają się nawzajem, co czyni ich sety niezwykłe, zaskakujące oraz pozytywnie nakręcające. Uwielbiają house, w przeróżnych bardzo tanecznych odmianach. Do grania preferują miejsca z niepowtarzalnym klimatem i wyjątkowymi ludźmi. Ich celem jest prezentowanie dobrej, szeroko pojętej muzyki klubowej oraz aktywne uczestnictwo w tworzeniu kultury z nią związanej. Z nielicznymi wyjątkami - nie uznają muzyki komercyjnej i „artystów jednego utworu”. Czerpią niespotykaną radość z muzyki oraz pozytywnych reakcji publiczności. Każdy nawet najmniejszy uśmiech skierowany w ich stronę motywuje ich do dalszej pracy oraz daje poczucie spełniania i satysfakcji.

 

Więcej informacji o duecie CLOCKHOUSE na stronie www.clockhouse.pl lub www.myspace.com/clockhousepl

 
Start godz. 21.00.
Wstęp: 10 pln.
 

MANGO CLUB
MIELNO | ul. Wojska Polskiego

(wejście od promenady)
 

Informacje / rezerwacje: tel. 511 130 890

 

Mango Music Club, to nowoczesny, dwupoziomowy lokal w samym centrum słonecznego Mielna. Klub znajduje się dosłownie kilka metrów od plaży, wejście do klubu od promenady, wspaniale oświetlone i oznaczone wejście sprawiają iż w nocy nie jesteśmy wstanie ominąć tego klubu podczas wędrówki po mieleńskich ulicach. Palmy, wygodne loże, plazmy, trzy vip room-y, 2 bary, sympatyczne barmanki i przystojni barmani - to to czego dzisiejszy klient oczekuje. Klub czynny codziennie od godz 21:00

 

Oficjalna strona klubu Mango Mielno: www.mangoclub.pl - zapraszamy!

Powered by MUSIC ROTATION / www.musicrotation.pl /