Data wydarzenia: 19-6-2010

Nikomu z klubowiczów chyba nie trzeba specjalnie prezentować marki stworzonej przez Benny Benassiego. Współpraca z wokalistką Sandy zaowocowała powstaniem wielu przebojów, na czele z „ILLUSION"

Pochodząca z Włoch grupa BENASSI BROS. stworzyła takie mega hity jak: "HIT MY HEART", "TURN ME UP", "MAKE ME FEEL" czy ostatni hit "EVERY SINGLE DAY". 

Muzyka Benassich jest dosyć specyficzna. Ich pierwszy singiel Satisfaction jak twierdzi Alle Benassi, powstał na podstawie mieszanki odgłosów "korku samochodowego" i dźwięku jazzowego saksofonu.

Okazał się on prawdziwym hitem i w wielu krajach okupował najwyższe miejsca list przebojów przez wiele tygodni.

Wkrótce po wydaniu pierwszego singla grupa nagrała swój pierwszy album - "Hypnotica". Album, będący mieszanką electro, techno i house'u z charakterystyczną linią basową, także odniósł ogromny sukces.

W roku 2004 ukazuje się drugi album Benassi Bros. Razem z piosenkarką Sandy - "Pumphonia" z hitami takimi jak "Illusion" i "Hit My Heart".

Okazał się on prawdziwym hitem i w wielu krajach okupował najwyższe miejsca list przebojów przez wiele tygodni. Po tak wielkim sukcesie musiał nastąpić ciąg dalszy.

Na początku 2005 roku odbyła się premiera ostatniego krążka zatytułowanego "...Phobia". Album ten promował fantastyczny singiel "Make Me Feel". Zaraz po nim ukazał się Mega Hit "Every Single Day" grany do dzisiaj w wielu klubach Europy i rozgłośniach radiowych.

Obecnie mają za sobą już trzy płyty i kilkanaście remixów, a ich popularność w Europie i na świecie jest ogromna.

 
Cena biletów w przedsprzedaży:
I pula - 29 zł do wyczerpania,
II pula - ?
W dniu koncertu - ?
 

Do nabycia na miejscu w klubie Cream, w salonach sieci Empik lub przez internet- portal www.ticketonline.pl

 
Impreza na dwóch parkietach!
Start godzina 21.00

Obowiązuje selekcja! Impreza tylko dla osób pełnoletnich.

Cream Sopot
Al. Mamuszki 2