Data wydarzenia: 2-7-2010

2 Lipca w piękny słoneczny piątek - taki właśnie musi być ponieważ w tym czasie odbędzie się po raz pierwszy tego typu impreza , po raz pierwszy z muzyką elektroniczną w takim miejscu jak "Kopiec Tadeusza Kościuszki ".
Przedstawiamy wam historię wyjątkowego miejsca, które wpisało się na stałe w pejzaż Krakowa. Oto więc jego piękna historia :
Jeden z czterech kopców krakowskich usypanych bohaterom narodowym, poświęcony Tadeuszowi Kościuszce, usypany na najwyższym wzniesieniu wzgórza Sikornik, zwanego też Wzgórzem św. Bronisławy w zachodniej części Kraków.
Tym bardziej zapraszamy wszystkich w to święte miejsce chyba tak można opisać to szczególne miejsce , ponieważ od momentu śmierci w 1817 r. narastał kult bohatera narodowego – Tadeusza Kościuszki. Szczególną estymą cieszył się on w Krakowie, mieście z którym był związany i w którym spoczęły jego zwłoki. Opinia publiczna domagała wzniesienia monumentu upamiętniającego Naczelnika.
Kopiec jest miejscem chętnie odwiedzanym przez krakowian i turystów, bowiem panorama, która roztacza się z jego szczytu, zapiera dech w piersiach.
W 1977 r. w odrestaurowanej części fortu uruchomiono hotel, na początku lat dziewięćdziesiątych XX wieku fort stał się również siedzibą radia RMF FM, a także sieci związanych z tym radiem, czyli RMF Classic, RMF MAXXX.

Co do samej imprezy która odbędzie się od godziny 14:00 do 22:30 , zaraz po godzinie 22:30 przenosimy się na after do klubu "MISH MASH" który będzie trwał od godziny 23:30 do 06:0002.07.2010 @ THE KOPIEC FESTIVAL
START : 14:00
KONIEC : 22:30
WJAZD : Free.

OD 23:30 do 06;00

Zapraszamy na After do klubu Mish Mash.

DOJAZD :

Autobus 100 (Salwator)
Autobus 101 (Dębniki)KOPIEC STAGE :


GRZEGORZ ES [Soundtropolis, Nature One ,Mayday, Global Nation, Electrocity / Czechowice]
NEXY [Mayday / Sound of Electrocity / Rzeszów]
HELLBOY [Nature One / Darkmadness Records / Kraków]
DEAS & LUBICA [Sony Music Polska, Dirty Stuff Records / Kraków]
KAROLA [Substanz.art / Kraków]
PETE ASPEN [Substanz.art / Kielce]
COLMI [Solar Records / Kraków]
SHARI VARI & FREEJAY [Łódź / Dębica]
PI [Arytmia / Kraków]
DASH [Nocne Manewry / Czechowice]


MISH MASH STAGE:


SOON.