Data wydarzenia: 10-7-2010

Już w tą sobotę startuje w Prozaku Eska Summer City!

Gościem specjalnym imprezy będzie DJ Jake Chec prosto z Kanady.

 

28 czerwca rusza wakacyjna akcja Radia ESKA – ESKA Summer City, obejmująca największe miasta Polski: Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Kraków, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz i Toruń. W każdym z miast ESKA zaprosi słuchaczy na specjalne imprezy zorganizowane dla nich w klubach, na miejskich plażach, podczas letnich imprez plenerowych.

 

Ekipy ESKA Summer City przemieszczające się obrandowanymi samochodami będą towarzyszyć najgorętszym wydarzeniom tego lata, relacjonować je na antenie, bawić się ze słuchaczami i rozdawać wakacyjne gadżety Radia ESKA. Partnerem akcji jest Herbapol, producent napoju energetycznego Green Up.

 

- „Podczas wakacji antena ESKI zostanie podporządkowana wydarzeniom lokalnym. Będziemy mówić o tym, co dzieje się w mieście, kiedy i gdzie warto spędzić czas. ESKA Summer City jest również dla nas wspaniałą okazją do osobistego spotkania i lepszego poznania naszych słuchaczy. Ekipy radia, odwiedzające najciekawsze miejsca w Polsce, przygotowały dla fanów wiele atrakcji. Zachęcamy zatem gorąco do wypatrywania obrandowanych wozów ESKI” – powiedział Andrzej Descours, brand manager sieci ESKA. Od 28 czerwca do 29 sierpnia na antenie Radia ESKA pojawią się wakacyjne audycje Summer City – codzienne relacje z miejsc odwiedzanych przez ekipy Radia ESKA oraz rozmowy ze słuchaczami, którzy będą się tam bawili.

 

W internecie w serwisie www.miastownia.pl, w sekcji Summer City, wystartuje specjalny konkurs. Uczestnicy będą nadsyłać zdjęcia, na których pokażą, jak energetycznie bawią się w mieście. Codziennie od poniedziałku do piątku zostanie wybrana najlepsza fotka. Jej autor otrzyma zapas napoju Green Up i energetyczną nagrodę – np. skok na bungee, lot balonem, lekcję wspinaczki itp. Sponsorem konkursu jest partner akcji – Green Up.