Data wydarzenia: 23-7-2010

Wortal Muzyki Klubowej iDance.pl oraz klub dyskotekowy „Riviera” w Prusicach mają zaszczyt zaprosić was na pierwszą edycję cyklicznej imprezy „iDance Night”.

iDance Night to projekt, którego głównym celem jest promowanie młodych i uzdolnionych artystów, którzy zasilają szeregi naszej ekipy. Cykl imprez z pod naszego znaku to również popularyzacja szeroko pojętej muzyki klubowej oscylującej przede wszystkim w niekomercyjnych klimatach Techno, House i Trance.


Już 23 lipca zagościmy w klubie Riviera w Prusicach na dolnym Śląsku. Do niedawna lokal należał do znanej w Polsce sieci klubów „Protector”. Jeden z największych parkietów w województwie dolnośląskim. Bogaty wystrój oraz potężne nagłośnienie to główne atuty tego miejsca.


Klub Riviera to również dogodne położenie – znajduje się tuż przy drodze krajowej nr. 5 (droga Wrocław-Poznań). Na terenie obiektu znajduję się hotel oraz restauracja.
Podczas piątkowej imprezy nie zabraknie muzycznych wrażeń ale i nagród
prosto od naszego serwisu. Dla wszystkich przybyłych przygotowaliśmy konkurs
, w którym do wygrania
będzie wejściówka na tegoroczną edycję Electrocity w Lubiążu.


Pamiętajcie, że iDance to również fotorelacje z wydarzeń klubowych. W Prusicach nie zabraknie naszego fotografa. Całą galerię z wydarzenia zaprezentujemy tuż po gorącej piątkowej nocy.

 

Dla wszystkich, którzy planują nocleg w Prusicach po imprezie:
http://www.pieprzyk.pl/hotele/riviera_start.php