Data wydarzenia: 7-8-2010

Krzeszów nad Sanem ponownie stanie się centrum podkarpackiego clubbingu. Electro Music Festival 2010 to nie tylko impreza, na której w jednym miejscu gromadzi się tak wiele gwiazd polskiej sceny klubowej.   Jest to niewątpliwie największe wydarzenie muzyczne Podkarpacia

7 sierpnia to właśnie tej nocy Stadion oraz Klub Havana w Krzeszowie ponownie odwiedzą najlepsi DJ (tym razem także z zagranicy) oraz tysiące młodych ludzi.


Druga edycja imprezy będzie znacznie różnić się od pierwszej. W tym roku główna część Festivalu odbędzie się na zewnątrz. Na stadionie zostaną rozstawione namioty oraz duża scena a na niej zagrają największe gwiazdy. Imprezie towarzyszyć będzie wysokiej klasy oświetlenie (firma RSC z Rzeszowa), lasery, wizualizacje, pokazy pirotechniki scenicznej, pokazy CO2. W tym roku organizatorzy dołożyli wszelkich starań aby właśnie Electro Music Festival stał się najlepszą imprezą eventową Podkarpacia.

Już po raz drugi stadion w Krzeszowie odwiedzą najlepsi DJ.Co nowego podczas 2 edycji ?
Po pierwsze główna część imprezy zlokalizowana zostanie za zewnątrz, tam właśnie rozstawimy dużą scenę, główną gastronomię, namioty oraz parkiet taneczny. Na niej wystąpią gwiazdy Festivalu. Na głównej scenie odbędą się również pokazy ognia, CO2, pirotechniki scenicznej, wizualizacji, laserów oraz występy tancerek. Start godz. 18:00.
Najwięcej artystów wystąpi jednak na drugiej scenie (Klub Havana). Od godz. 20:00 aż do zakończenia imprezy wystąpi kilkunastu DJ. Obie sceny będą funkcjonować równolegle przez całą noc.

Strefa imprezy
Impreza odbędzie się na stadionie KS Rotunda w Krzeszowie. Scena główna rozstawiona zostanie nad trybunami a parkiet taneczny na betonowym boisku bocznym. Drugą sceną będzie klub Havana. Wszystko tworzyć będzie integralną całość aby w szybki i sprawny sposób można było poruszać się między parkietami.

Strefa VIP
strefa VIP będzie to miejsce stworzone dzięki sponsorom. W strefie tej znajdować będą się wszyscy DJ, ludzie zasłużeni dla Imprezy oraz osoby, które kupią  bilet VIP (ilość biletów VIP ograniczona). Będzie to specjalny namiot, gdzie w cenie biletu otrzymacie poczęstunek. Weźmiecie udział w degustacji drinków, promocjach przygotowanych przez sponsorów oraz skosztujecie darmowego piwa. Dzięki ograniczonej liczbie biletów VIP znajdziecie w niej miejsce siedzące dla siebie a w razie deszczu pewne schronienie.

Co to są kupony
Kupony to odpowiednik gotówki. Podczas imprezy w wyznaczonym punkcie kasowym będzie można zakupić kupony, które w strefie gastronomicznej oraz barze wymienimy na jedzenie, napoje itp. Kupony zostaną wprowadzone po to aby usprawnić pracę obsługi podczas imprezy oraz zmniejszyć kolejki.  Dzięki temu będziemy mogli szybciej Was obsłużyć.

A co w razie deszczu?
Organizatorzy są przygotowani również na taką ewentualność. W okolicach sceny głównej rozstawiona zostanie jak największa liczba parasoli oraz namiotów, gdzie podczas opadów można będzie szukać schronienia. Poza tym sporą liczbę klubowiczów pomieści drugi parkiet jakim jest cały Klub Havana. Trzecim schronieniem będzie strefa VIP (wstęp wyłącznie dla posiadaczy biletów VIP)

Odległości od największych miast
Sandomierz 63km
Stalowa Wola 32km
Nisk 22km
Nowa Dęba 54km
Tarnobrzeg 61km
Mielec 82km
Rzeszów 58km
Krosno 111km
Leżajsk 23km
Jarosław 58km
Biłgoraj 37km
Janów Lubelski 48km

Bilety 30 zł w dniu imprezy
Bilet VIP 70 zł
Info  www.electrofestival.pl